Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan már kóstoltathatok...

5 hónaposan már kóstoltathatok a babámmal almát vagy várjak 6 hónapos koráig? Anyatejes! Eddig nem kapott semmi mást.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig jól csináltad, miért most rontanád el a dolgot? Etetheted még eleget, várd ki ezt az 1 hónapot.
2011. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha csak anyatejes akkor én is várnék vele, főleg ha elégedett igy is
2011. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké!Tehát szerintetek ne adjak még.Inkább várnék még én is,de a családba mindenki azzal nyüstöl,hogy már adnom kéne neki.Igazatok van!Ráérünk még!
2011. jún. 13. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

4 hónapos anyatejes a babám és tegnap kóstoltattam vele almát. Le lehet pontozni:)

Illetve sinlac pépet és tejpépet is eszik vacsorára. Imádja és nagyon jókedvű egészséges baba, 12-14 órákat alszik egyhuzamban éjszaka. Mellette persze cicizik igény szerint amennyit akar

2011. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én babám is anyatejes 4 hónapos. Én is adtam neki kóstoltatásképpen már almát, sőt banánt is! Imádja! Nekem azt mondták, hogy igenis kóstoltassam vele, mert 6 hónaposan már annyira okos, hogy nem bizti elfogadja az új ízeket!
2011. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Várj még egy hónapot, hadd erősödjön a bélrendszere. Hidd el elfogja fogadni egy hónap múlva is a felkínált ételeket. Bőven lesz még ideje enni az életben.
2011. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha te úgy gondolod,akkor kóstoltathatod,de a család nyomására ne,nekik semmi közük hozzá,hogy gondozod a babádat.
2011. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te úgy látod,hogy így is jóllakik,elégedett akkor én is várnék még,főleg nem a család miatt kezdeném el hozzátáplálni!
2011. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én anyatejes babámmal is 5 hónaposan kezdtük a kóstoltatást, szerintem ez ideális, dokink tanácsolta, 5 hónapos kortól 1-1 kanál almalé majd őszi és stök lé

a püréket és a nagyobb mennyiségeket csak 6 hónaposan kezdtük el.


viszont ha te még nem érzed, hogy nyitott erre a babád, nyugodtan várjál, semmiről nem maradtok le :)

2011. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!