Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis mellű anyukák meddig...

Kis mellű anyukák meddig szoptattatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
hát pedig egy páran így vannak vele.
2010. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Egy éves a kisfiam, még mindig naponta többször szopizik, még mindig sok a tejem. Imádja.

Szülés elött nagyon kicsit volt a mellem, most sem sokkal nagyobb. Szerintem nem attól függ.

2010. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 xStefix ***** válasza:
71%
26 hónap és még folytatódik...
2010. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

A szoptatás nincs összefüggésben a mell méretével!

Nekem is kis mellem van,10hós a kisfiam még szopik!

2010. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

13:33 egyeltalán miért szültél gyereket? Hogy lehet ilyen kijelentést tenni,h utáltad szoptatni! Megcsinálni nem utáltad?

Felháboritó!!!!

2010. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Kis melleim vannak.14hónapja szoptatok.
2010. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
18:27,nek: Közöd?
2010. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
07:01-es,igazad van semmi közöm hozzá! De gondolkozz már,kiirod nyílvánosan,h utáltad szoptatni!! Ilyen mentalitással hogy lehet gyereket nevelni!!!!
2010. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 xStefix ***** válasza:
53%

Lányok, nyugi már!

Meglehet, hogy valaki tényleg nem szeret szoptatni, ez is valós dolog. Sokszor érzik ezt olyan anyukák, akik ilyen-olyan szopis (vagy épp nem szopis) problémákkal küzdenek és nem találnak rá a jó megoldásra. De pont ezért ne minősítgessük egymást. Kívülről nem lehet tudni, hogy milyen ok van/volt a háttérben.

A másik oldalon viszont, ez a topik a Szoptatásról szól és leginkább olyan anyukák jönnek ide, akik tanácsot és bíztatást kérnek, mert gondjaik vannak. Az a kijelentés (még ha igaz is), hogy én utáltam szoptatni és nem is volt jó eredménye, mert a gyerek beteg és allergiás is, minden, csak nem bíztató. Lehet, hogy így van és mindenkinek joga van szabadon véleményt nyilvánítani - de tegyük ezt úgy, hogy a többiek számára pozitív kicsengése legyen! Gyanítom, hogy anno az egész honlap azért jött létre, hogy segítséget adjunk egymásnak, nem azért, hogy hátráltassuk egymást.

Egyébként én vagyok, aki feljebb írta a 26 hónapot. Az én lányom is ekcémás és ő is volt már párszor beteg (székreki, hasmars), ettől függetlenül én abszolút szoptatáspárti, vagy ahogy egyesek mondják, fanatikus vagyok.

2010. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!