Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák akik hosszú...

Kedves anyukák akik hosszú ideig szoptattatok/szoptattok (mondjuk 2 éves kor körülig), apuka ezt hogyan "viselte"?

Figyelt kérdés
Nem akarok összeugrasztani senkit, egyszerűen csak érdekel. Szóval nem provokálni szeretnék a kérdéssel!!!!!
2010. júl. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem remekül viselte/viseli,nem egy mellmániás pasi így nincs gond,nem kell osztozni a babával a ciciken!Az viszont nem olyan jó,hogy szex közben folyik a tejem:)))Ezt elkerülve mindig melltartóban szeretkezünk(benne betét):)
2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, neki is természetes, hogy sokáig szoptataok (nagyt-10 éves- is 21 hónapig szoptattam) kicsi 16 hós múlt és még javában cicizik.


Atól még ugyanúgy szexelünk.

2010. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát az enyém annak örülne, ha ovis korában is szoptatnám... teljesen mellbolond, még meg sincs a baba, de már azt is kijelentette, hogy ő is akar majd szopni néha, egy kicsikét. :) Nem tudom, másnak csinálta -e ezt a férje, vagy csak az enyém zsong be tőle?
2010. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xStefix ***** válasza:
79%

Milyen értelemben "hogyan viseli"?

Általában, az én férjemet nem zavarja vagy legalábbis nem mutatja. Úgy gondolja, hogy azt teszem a lányommal, amit a legjobbnak gondolok (és így is van:). Valószínűleg azért sem szól ebbe bele, mert az elején nagyon megküzdöttem a szoptatásért (részben az ő "ellenében" is), illetve mert mostanra már tanácsadónak készülök, vagyis tudom, hogy mit miért csinálok. Szóval szakmailag teljesen inkompetens a szememben és ezzel ő is tisztában van. Én dolgom, rám hagyja. :)

Az ellen sem volt semmi kifogása, hogy családi ágyazzunk, sőt, szerintem élvezte is egy kicsit. :) Pár héttel ezelőtt, 28 hónaposan került át a lányunk a saját szobájába, de továbbra is szopik még napi 2x. Semmi gond ezzel.

És szexuálisan sem érzem, hogy rossz dolognak tartaná a hosszú távú szoptatást. Igaz, hogy még gyakran érzékeny a mellem ill. a szülés óta annyira nem esik jól, ha kényezteti, dehát a szex nemcsak erről szól, sőt. ;) Az én szexuális étvágyamba és teljesítményembe szinte egyáltalán nem szólt bele a szoptatás, teljesen külön kezelem a kettőt. Talán ezért sincs neki sem problémája ezzel.

2010. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) csak érdeklődés volt.
2010. júl. 19. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Az én páromnak nincs baja a cicizéssel, szereti nézni, ahogy eszik a kisfia, de még nem jelentkezett, hogy ő is kérne... Nem is tudom hogy fogadnám....

Gyerek előtt központi helyet foglalt el a mellem szeretkezés közben, de most nem tudnám elképzelni, hogy a párom csüngjön rajta! Azt meg végképp nem, hogy ő is szopizzon!!!!

2010. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy ha a gyerek hagy, azt ő is megkóstolhatja - mint ahogy az is, hogy a nő melle ilyenkor érzékenyebb, és nem szabad annyira ráncigálni, mint előtte.

Sokan szeretik nézni is, ahogy az anya szoptat.


Mi a gond?

2010. júl. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Hat en mar 7 ev szoptatason vagyok tul(3 gyerek).Soha nem volt gond.A ferjem jobban szoptatas parti mint en.
2010. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!