Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kis mellű anyukák meddig...

Kis mellű anyukák meddig szoptattatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

1 éves lesz a kislányom jövő héten és még mindig szoptatok!

Persze csak reggel meg este, már lassan olyan kicsi a mellem mind amilyen volt terhesség elött!

Miért kérdezed???

2010. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
71%
A mell mérete nem igazán számít.Nekem kicsi a mellem és előbb lett tejem,mint a mellettem lévő brutál nagymellű szobatársamnak.Én a babám 7 hónapos koráig szoptattam,mert utánna nemtudni miért már nem akart többé sajnos. :( De egy éves koráig szerettem volna.
2010. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt valami nagy mellem szülés elött most annál nagyobb:S Egyébként 10 hónapos a lányom és még most is szopizik napi többször is.
2010. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
44%
De jó neked,hogy még szopizik a kislányod!!Szerintem a legjobb amit egy anya tehet a gyermekéért ha szoptatja.Meglátod nem lesz allergiás és beteges a kicsid!!!Nem is értem az olyan nőket akik nem akarják szoptatni a babájukat.Ők soha nem tudják meg milyen csodás érzés is ez!!!!!!!!
2010. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Bizony!Igaz h mindenki ellenem van h minek szoptatom 10 hósan de én szeretem h odabújik.Azt mondják h függök a gyerektől és azt akarom h gyerek is függjön tőlem.Pedig nem igy van én csak jót akarok neki....
2010. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó előtte egy kicsit túl spilázza a szoptatást.

Én is szoptattam pedig nagyon utáltam, de van allergiája, illetve párszor beteg is. 6 hónapos.

2010. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A mell mérete nem függ a szoptatás eredményességétől. Nekem sem nagyok a melleim 75/B, de sikeresen szoptatok most már a 2. gyermekemet 17 hónapja. Sőt, még tejtestvéreink is voltak.

A szoptatás sikeressége a tejmirigyekben rejlik, nem pedig a mell méretében. Akinek sok tejmirigye van, az kiválóan tud szoptatni, akinek nincs, az pedig egyáltalán nem. Szóval ne a mell méretéből következtess arra, ki tud, ilevte ki nem tud szoptatni!

2010. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

13 hónapos koráig, majd elválasztottam egészségügyi okból, de tejem lenne a mai napig szerintem.

16 hónapos kisfiú anyukája

2010. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
17 hónapos a kisfiam. Mikor beteg volt pár hete, semmit nem evett, csak szoptattam. Kis melleim vannak. Mindhárom gyerekemet tudtam szoptatni.
2010. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
73%
13.33 !Ez nem túl spilázás hanem saját tapasztalat!!!!Sajnálom,hogy neked nincsenek jó tapasztalataid a szoptatással kapcsolatban,de erről nem én tehetek!Nálam így volt.Olyat pedig még életemben nem hallottam anya szájából,hogy utáltam szoptatni!Biztos valamit rosszul csináltál!!!
2010. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!