Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja vajon a fiam...

Miért csinálja vajon a fiam evés közben? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Tépi a ruhámat,csapkod,fotelban ülve szoptatok,rugdossa el magát a karfától.És nem azért,mert kevés neki a tej.Nem nyel félre,nem fuldoklik.Mikor szólok neki,hogy nem szabad,rámnéz és elkezd vigyorogni.Van,hogy megfogom a kis kezét,olyankor kapaszkodik az ujjamba és abbahagyja.
2010. ápr. 2. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom legalább fél éves. Játszik. Enyém is szokta, néha fáj kifejezetten amit csinál (pedig lány :o) olyankor megfogom a kezét, és mondom neki, hogy ezt hagyja abba.

Szerintem semmi gond ezzel.

2010. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos és már kb 1 hónapja evés közben nézelődik.van,hogy fordítja a fejét,csak a cicimet elfelejti elengedni :)
2010. ápr. 2. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tempósan fejlődik, véleményem ugyanaz... :o)

első

2010. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2010. ápr. 2. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálja kb. 2 hete, csak kicsit kevésbé intenzíven, most 3 hónapos. Ráadásul ha egyszer valami érdekeset lát, nem hajlandó visszatérni a cicire. Néha bejön, hogy kicsit büfiztetem és elterelem a figyelmét, utána újra eszik.

Szerintem nem nagyon lehet tenni ellene. Én halkan szoktam hozzá beszélni, kedveskedni, mosolyogni. Annyira figyel rám, hogy ellazul, néz nagy szemekkel. De ez is csak időnként jön be.

2010. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam is ugyanezt csinálja csak annyi különbséggel hogy a számba nyúl és tépi,én is rászólok hogy nem de mint a tiéd az enyém is csak nevet.dehogy miért a számba nyúl????nem értem:))
2010. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!