Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Miért üvölt a babám evés...

SOS! Miért üvölt a babám evés közben?

Figyelt kérdés
Újabban üvölt evés közben. Mindegy, hogy csak két óra telt el vagy 5 óra, üvölt. Szájában a cumisüveg, benne anyatej (fejem) és mégis üvölt. Lassan egy hete tart ez az állapot? Miért? Rossz lenne a tejem? (9 hetesek vagyunk)
2011. márc. 7. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs ,hogy rossz tej!Egyből üvölt?Minden etetésnél?Vagy eszik pár kortyot és utána kezdi?
2011. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém azért üvöltött, mint utóbb kiderül, mert refluxos volt, és már szétmarta a visszajövő sav a nyelőcsövét és nagyon fájt neki. Remélem nálatok nem ez van!
2011. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h benyalt egy szájfertőzést, pl aphta és az fáj neki ha valami hozzáér? borzasztóan tud fájni..
2011. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szájfertőzése biztos nincs, mert a játszócumit szívesen fogadja/forgatja, szereti. Csak evés közben adja elő ezt a "hisztit" ezért gondoltam arra, hogy valami a tejjel nem jó.


Eszembe jutott a reflux is, de nincsenek tipikus tüneteink. Nem hány, ritkán bukik, büfizni szokott, köhögni ritkán köhög, tüsszenteni is ritkán szokott.


Egyébként a mai nap folyamán aludni sem akart. 9 hetes, 250 perceket aludt, közben nyűglődött, de valahogy 20 percnél tovább nem ment ma neki. Még babakocsiban séta közben sem. De ez sztem csak a front vagy valamitől nyűgösebb egy kicsit.


Viszont az arcocskáján van piros kiütés, pontosabban az egész álla piroskás és keménykés. Doki látta, azt mondta, hogy elmúlik semmi komoly. Azóta már már a két könyökénél is kijöttek piros foltok, kemény és ki van száradva, nem tudom hova tenni. Nem hinném, hogy viszketne neki.


De az evés probléma jobban zavar... azt nem tudom hova tenni, de nem erőltetem neki. Eszik amennyit eszik, ma is megette már a mennyiségét a hisztik ellenére.

2011. márc. 7. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

nem akkor csinálta, amikor menstruálni kezdtem. előtte már egy héttel visitott..... megváltozott az ize.

Vagy valami újat ettél amit eddig szoptatás alatt nem...

2011. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok!Azok a foltok ekcéma lesz sajnos!A babám is ekcémás.Hagyj el minden tejterméket teljesen,és ne nagyon egyél paradicsomotsem ,meg marhahúst!Úgy ahogy javulni fog!Kenjed neki exxema repair kenőccsel,de ha romlana a helyzet akkor vidd orvoshoz,mert sajnos ez el is sebesedhet és felülfertőződhet.Nekünk akkor javult egy picit,amikor már nem szopott!Nem fürdesd illatosított szerekkel csak mosdókenőccsel,es kend be fürcsi után sanatopic krémmel(gyógyszertár).Én minden másnap fürdetek csak,hogy az se szárítsa a bőrét.És a ruháit mosódióval mosom és nem használok öblítőt!üdv:egy kozmetikus anyuka
2011. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem dokihoz. Remélem ad valami krémet. Amúgy a fürdővizébe is kap vitamint, direkt azért, hogy a víz ne okozzon gondokat.
2011. márc. 7. 20:52
 8/8 anonim válasza:
Az enyém is ezt csinálja, 10 hetes. Nem rúg a lábaival? Mert akkor a hasa fáj. Az enyém nagyon hasfájós, első korty után ordít, rúg, sokszor enni sem tud, vagy csak sírva.
2011. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!