Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3napja már nem szoptatok,...

3napja már nem szoptatok, viszont a melleim még mindig fájnak. Igaz egyre kevésbé, de érzékenyek még nagyon. Meddig marad ez még így? Elmúlik? Ettől nem lesz mellgyulladásom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy fejd még, nehogy begyulladjon. Napról napra egyre kevesebbet fejj le róluk, így ezt szokja meg a szervezeted és egyre kevesebb tejet fog termelni. Ez viszonylag kíméletes módszer a melleidnek.
2010. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy hiába fejem, 1-2cseppnél több már nem jön belőle. ez is inkább csak a jobb mellemből, a balból meg már semmi. Mégis fáj, nem is a mellem, inkább a mellbimbók érzékenyek.
2010. márc. 13. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont hagyhatod. Esetleg én Szednék egy kúra Urtica Urens 30CH-t. Nem nagy befektetés, kb. 600 Ft és max. 5 nap alatt elapasztja a tejcid.
2010. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj!Nem fog begyulladni, mert nem termel már tejet, így nincs pangó sem benne!Én 2 év után hagytam abba a ciciztetést, és még másfél év múlva is volt tejcsim, ha megnyomtam!Fájni kb 1 hétig fájt még utána, mire megszokta hogy nincs használatban!
2010. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!