Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is csont és bőr a szopitól?

Más is csont és bőr a szopitól?

Figyelt kérdés
Legalábbis remélem,hogy csak attól!Már az idegeimre mennek azzal,hogy:jaj de sovány vagy...60 kilósan lettem terhes.A 17 felszedett kilót 3 hónap alatt leadtam,sőt már csak 58 vagyok.Ugye ez normális?
2010. jan. 25. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze!Én is hasonlóan voltam!Én 47kilóval lettem terhes, 15 kilót híztam!50nel jöttem ki a kórházból, és néhány hónap alatt ugyan annyi voltam mint előtte!
2010. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Húgom pont olyan "csont és bőr", mint ahogy te fogalmazol. :) Ő gyűlöli magát ilyen vékonyan. 1 éve szoptat már, és nem tudom, nálad mennyi összefüggés van a fogyás és a szoptatás között, de ő rengeteget fejt, szopizatott, napi 2 liter tejet adott el, tehát jól megdolgoztatta a szervezetét, ami fogyást eredményezhetett nála. (Naponta 500 kcal ég el szoptatással) Én normál "tempóban" szoptatok és rajtam ragadt 5 kiló plusz. Jó lenne "csont és bőrnek" lenni. :) 9 hetes baba anyukája
2010. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aha, a gyerek fél éves koráig jól lefogytam. Mondjuk nem csont és bőrre, de 5 kg-val voltam kevesebb, mint teherbeesés előtt. Én nagyon tetszettem magamnak, vékony voltam, a sok tej miatt nagy cicikkel. A férjem teljesen odavolt, hogy milyen jó az alakom. De aztán sajnos visszahíztam.

Ja, és az elején mindig fejnem kellett, annyi volt a tejem. Nagyjából napi 2 liter összesen. És jó zsíros, megállt benne a kanál. A gyerek fél éves korára 11 kg volt.

Én szerencsésnek éreztem magam emiatt, ne keseredj el, majd visszahízod.

2010. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

terhesség előtt én is 60 voltam, szülés után 3 hónappal már csak 52 kiló (szülni 72-vel mentem, és 174cm vagyok).

Én már rég nem szoptatok, de még mindig sovány vagyok, nem tudtam visszahízni.

Engem is mindenki ezzel piszkál, hogy juuuuuj de sovány vagy, miért nem eszel, te lány, stb stb.

Tiszta idegesítő, hát nem tehetek róla, ez van. Már ha csak rámnéznek, egyből szólok, hogy nem kérek megjegyzést, mert nem esik jól, nekem sem tetszik, hogy csontos a mellkasom és lapos a fenekem. Érdekes, ha valaki dagi maradt a szülés után, arra nem szólnak, nahát de kövér vagy?

Én megértelek nagyon.

Egyébként én kivizsgáltattam magamat, amikor 6 hónapos volt a babám, elmentem pisi-vér-kaki vizsgálatra, volt nyaki-hasi ultrahang, pajzsmirigy vizsgálat. Tök egészséges vagyok, csak a babám lezabálta rólam minden nőiességemet...

2010. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én egyenlőre nem...

8 hete szültem,és bőven van még rajtam mit fogni... :)

2010. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én híztam:(
2010. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos a babám és még mindig van rajtam 6 kg plussz a második teherbeeséshez képest! Az elsőhöz képest meg 15 kg! :( Ez alkat kérdése is! Jó lenne, ha én is ilyen könnyen meg tudnék szabadulni a kilóktól, de sajna nekem már tornáznom is kell hozzá, sőt még így sem indultak meg a kilók! (3 hete biciklizek napi 10 percet!)

Örülj neki, hogy te nem ebbe a csoportba tartozol!!

2010. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is híztam a szoptatások alatt...pedig két terhesség alatt alig. Fura...
2010. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!