Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az esti szopitól már előre...

Az esti szopitól már előre félek mert sírás a vége. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az esti szopi közben folyton jár keze lába, rángatja a fejét és sírásba torkollik a dolog. Közen a cici után kapkod, kortyol egyet, kettőt majd sír.Van hogy a szájában van a cici de csak keresi és nem kap rá.
2008. jún. 20. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy jártam, de nálunk néha napközben is előfordult. Próbáltam megfejteni, hogy mi lehet a baj... Nálunk a fáradtság volt! Lusta volt már szopni, így este elkezdtem neki üvegből adni. Ez bevállt, de volt ill. van egy hátránya, most már csak üvegből eszik.Tegnap volt 6 hónapos és anyatejen kívül semmi mást nem fogad el:) 4 hónapja csak fejek és fejek...., de nem esik nehezemre ha a kislányomról van szó.

Dia

2008. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kevés volt a tej.
2008. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínü kevesebb a tejed estére és fársdt a baba is így elöbb utobb hisztizni kezd.Irass fel potlást, lehet hamarosan nappal is kelleni fog.Mi így jártunk
2008. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Probalj meg mellszivoval tobblet termelest elerni, talan akkor konnyebb lesz neki este ennie.

Miutan kiurult a cici, mellszivozd meg 6-7 percig, mert ez az uresjaratban valo hasznalat adja a jelet a cicinek, h tobbet kell termelnie.

2008. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevés a tejed és sokat kellene szopiznia, hogy belövelljen, de már fáradt hozzá. Én azt csináltam, hogy mindig lefejtem a maradékot napközben a mellemből és először azt adtam neki oda. Így már volt kb. 30-40 ml a pocakban, nem volt farkas éhes és úgy tettem mellre. Türelmesebben szopizott és nem lett sírás belőle. Sajnos később ez sem volt elég, úgyhogy estére pótlás kell.
2008. jún. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!