Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hetes a babám, szoptatom....

10 hetes a babám, szoptatom. Más is érez így? A szopitól lehet, vagy más oka van?

Figyelt kérdés
10 hetes a babám, szoptatom. És úgy érzem, a szoptatás az összes erőmet elveszi, és akármennyit eszek, nem marad bennem semmi. Úgy értem, mintha kiszívná belőlem a kicsi a szopival, mert nagyvécére is csak háromnaponta járok, és jobban lefogytam mint terhesség előtt voltam. A szopitól lehet tényleg? Mennyit egyek még, hogy úgy érezzem én is kaptam belőle?
2009. jan. 26. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mi most4hosak vagyunk.es pont a minap eszleltem,hogy majdnem mindig valamit eszek.allandoan ehes vagyok.en is lefogytam.es bizony faradt is vagyok.de ez az miatt mert a baba 24oran at figyelmet ker,amit mi persze orommel csinaljuk.csak hat estere mar ugy kivagyok,mintha kapaltam volna egesz este.a szoptatas miatt nem hizok.pedig rengeteget eszek.fo az,hogy sok egeszseges dolgot egyel,sok vizet igyal.es ha nagyon faratnak erzed magad egyel meg egy tabla csokit;)nekem az segit;)
2009. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont így éreztem, érzem, de sajna én nem fogytam le! Csináltass egy labort, a fogyás, és a fáradékonyság vashiányra, vérszegénységre utal. Kezeltesd, mert jön a fogzós időszak, na nekem ez veszi ki minden energiám, merthogy éjjel jó sokszor cicizünk, és felvagyunk!

2009. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!