Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt? SOS

Miért csinálja ezt? SOS

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom 4-5 napja úgy "eszik" hogy 5-10mp-ként elengedi a cicit ,kapálózik, majd újra rácuppan és nem tudok rájönni miért csinálja ezt.Próbáltam kizárni lehetőségeket, pl nem lehet hogy túl sok tej jön mert már az első pillanattól csinálja amikor még épp hogy csak rácuppan egyszer, az sem lehet hogy nem jön ,mert hallom ahogy nyel, meg amikor elengedi a cicit ,van hogy kifolyik vmennyi a szájából is, a hasa se előtte se utána nem fáj(nem is hasfájós)nagyjából 4 óránként eszik,tehát az sem lehet hogy túl sűrűn.Rossz nézni ahogy kínlódik szegénykém, szeretnék segíteni neki, de nem tudom mit tegyek!?
2010. jan. 22. 09:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha nem sir akkor biztos nincs baj,csak jollakik akkor.nem tudom mi lehet de az enyem is csinalja kb napi 2x.van hogy 2 cuppanas közt a tv-re is rakattan,raerek,visszadugdosom a szajaba1000x is.
2010. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két esetben csinálta, ill. csinálja még ma is ezt a fiam. Ha jön a foga, és fáj az inyecskéjével összeszorítani a cicit, a cumisüveg az más, mert abból jön könnyebben...:) Illetve, ha már nem jött neki a végén azzal a sebességgel, ahogyan azt ő szeretné, de hát ugye ez nem nagyon lehet, mert írtad, hogy jön. Szóval szerintem a fogacskája készülődik. Az hogy három hós semmit nem jelent. NEkünk is kint volt 4ésfél hónaposan az első, de az nem előtte két nappal kezdett fájni... Szóval kitartás! :)
2010. jan. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt! Vagy menj el hozzá, megnéz egy szoptatást és biztos tud okosat mondani!
2010. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!