Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt? SOS

Miért csinálja ezt? SOS

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom 4-5 napja úgy "eszik" hogy 5-10mp-ként elengedi a cicit ,kapálózik, majd újra rácuppan és nem tudok rájönni miért csinálja ezt.Próbáltam kizárni lehetőségeket, pl nem lehet hogy túl sok tej jön mert már az első pillanattól csinálja amikor még épp hogy csak rácuppan egyszer, az sem lehet hogy nem jön ,mert hallom ahogy nyel, meg amikor elengedi a cicit ,van hogy kifolyik vmennyi a szájából is, a hasa se előtte se utána nem fáj(nem is hasfájós)nagyjából 4 óránként eszik,tehát az sem lehet hogy túl sűrűn.Rossz nézni ahogy kínlódik szegénykém, szeretnék segíteni neki, de nem tudom mit tegyek!?
2010. jan. 22. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
cumizik? eszik cumisüvegből is?
2010. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet eldugulva az orra? Vagy valami más miatt nem kap levegőt, és azért csinálja ezt?
2010. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet jön a foga.
2010. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kapott már cumisüvegből is enni, de még a legelején kórház után, azóta gyönyörűen evett ciciből. Az orra nincs eldugulva, nincs megfázva.Ha egy egy nagyobb darabka van az orrában azt mindig egyből ki is veszem neki. A fogra gyanakodok én is, de nem látok az ínyén semmilyen elváltozást, se nem duzzadt, se nem piros, se nem fehér...

:O

2010. jan. 22. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen egyszerű: túl mohón eszik és ez zavarja őt, azért engedi el, meg gondolom a bubik is ki akarnak jönni a hasából...Az én fiam is, amikor még cicizett, ilyen volt, nem nagyon lehet mit tenni. Idővel talán jobb lesz, mert ahogy érik a kis idegrendszere "rájön", hogy az mind az övé, nem tűnik el sehova sem....

2010. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ami furcsa még hogy kb 3 hete is volt egy ilyen 3-4 napos kínlódása, majd egyszer csak megszünt, és most megint előjött, ezért nem értem!
2010. jan. 22. 10:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyanezzel szenvedünk. Én mindig azzal sokkolom magam,hogy biztos nincs elég tejem.De ha megnyomom spriccel.Álltalában megeszi a 100gr-ókat.De úgy veszem észre,hogy jó idelye nem is hízik.Most vagyunk 3 hónaposak,de nagyon gondolkodom a hozzátáőláláson.De ha a másik ciciből akarok adni neki,már nem kell.Ezek szerint elég neki!Nagyon nehéz,megértelek,én is kétségbe vagyok esve!
2010. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csinálja néha, ilyenkor megbüfiztetem, és hatalmas büfik jönnek.Valószínűleg az lehet, hogy gyorsan jön a tej, hatalmasakat nyel, és így sok levegőt is.Ha megbüfiztetem, akkor eszik utána nyugodtan.

2010. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az enyem akkor csinalja amikor hamarosan kakil vagy pukizik,elötte cuppug a cicin.kakil rendszeresen?
2010. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nekem 3,4 napja minden evésnél (napközben és éjszaka) a legelejétől a végéig csinálja :(
2010. jan. 22. 20:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!