Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 18 hónapos kislànyom mèg...

18 hónapos kislànyom mèg szopik.Az mèg elmenne,hogy este alvàshoz...DE konkrètan àllandóan a cicin lógna.Az ovi előtt tèpi a ruhàm,stb.Ki hogy szoktatta le?

Figyelt kérdés
ma 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Megmondtam neki, hogy nincs. Le is ragasztottam sebtapasszal, hogy lássa, hogy nem tudok adni. 2.nap már nem is igazán kereste. Alvásnál pedig szopizas helyett osszebujtunk, kapott langyos tejet és aludt. Akkor kezdte átaludni az éjszakákat is. 22 hónapos volt.
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a cicin logast sosem ertettem miert engedi valaki ennyi idosen.

3 eves koraig szoptattam a fiam, de sosem engedtem ennyi idosen mar, hogy orakat nyamnyogjon rajta, vagy , hogy nappal tepje a polon. Mondtam nem, es elterelt a figyelmet.

ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes ezen az oldalon tapasztalat alapján, segítő szándékkal választ adni, hogy 0 százalékos legyen a komment. Aki lepontozta, elárulna miért? Nagyon kíváncsi vagyok, egy tapasztalatot miért pontozol le, köszi!

#1

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Simán megmondtam hogy itt nem. Egy idő után abbahagyta a ruhatépést. A szoptatást emiatt nem akartam abbahagyni, de megtanulta a fiam, hogy csak bizonyos helyeken lehet, pl. otthon. Ha neked már nem komfortos a szoptatás, nyugodtan elválaszthatod. Érdemes rákeresni, sokféle módszer van, mindenkinek más megközelítés a szimpatikus.
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Termèszetesen èn sem hagyom mèg itthon sem ,hogy vagy kell vagy sem szopizzon.Egy rossz szokàs nàla.Egyàltalàn nem komfortos...nem lesz egyszerű,mert nem cumizik.Utàna olvasok,köszi.
ma 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!