Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van ötlet, mi lehet a baj,...

Van ötlet, mi lehet a baj, miért nem kell a cicim?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam születésétől profin cicizik, kivéve az utóbbi pár napban. Ahogy a szájához ér a bimbóm, elkapja a fejét, mintha megégettem volna, és sírni kezd, csak néz rám, potyognak a könnyei, ha az ajkához érintem a bimbóm újra elrántja a fejét. Ilyenkor cumit adok neki, attól megnyugszik, majd hirtelen kihúzom a szájából, és adom a cicim, így elkapja, és jóllakik, mintha mi sem történt volna. Az utóbbi napokban már napi 2-3 evésnél is ezt játsszuk. Kizártam, hogy türelmetlen, vagy túl éhes, mert ma tök nyugis volt, amikor nekiálltam etetni, és ugyanezt művelte. Nem látok semmit a kis szájában, ami esetleg fájhat neki. És a bimbómat is sima vízzel mosom le, nem lehet új íze. Van ötletetek?
2009. dec. 30. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
talán a cumi megzavarja?
2009. dec. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, születésétől cumizik!
2009. dec. 31. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más testhelyzetben szopna. Ma du pl. nekem is ezt csinálta. Próbáltam ülve szoptatni, egyik mellből, másik mellből, majd fekve, bal mellből, de sehogy sem kellett neki. Végül fekve a jobb mellet elfogadta. Szóval próbálkozzál több módon.
2009. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ma mi is két etetésnél ezt "játszottuk", én a telihordra fogom, meg arra, is hogy kék hold van, ami azt jelenti, hogy egy hónapban kétszer is telihold van és 21 évente történik ez szilveszter estéjére, úgyhogy szerintem semmi gond, ha a Hold fogyni kezd, minden helyre áll!
2009. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nekem is feltűnt, hogy bezavar a telihold. Meg ezt a nagy szélvihart is rosszul viselte a babám.
2010. jan. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!