Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen lett a melletek szoptat...

Milyen lett a melletek szoptatás után?

Figyelt kérdés
3 hónapja fejeztem be a szoptatást, tegnap este észleletem, ho mindkettő mellem, lapos felül és az alsó része mintha egy nagy csomó lenne, vagy ilyen összetömörűlt. Ez lehet a megereszkedés? Eléggé megilyedtem és csak 2 hét múlva megyek orvoshoz. 21 hónapig szoptatattam, viszojylag nagy melleim voltak, természetes, hogy a mellem nem lesz olyan mint volt. De milyen is lesz? Szövetek igy változnának?

2014. márc. 15. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit megereszkedett, de ez már a korral is jár. Amúgy csúnya nem lett. 4 gyereket szoptattam (köztük ikreket is). A legkevesebbet 9 hónapot szoptak az ikrek. A legkisebb szopott 1,5 évig, de én már akkor 40 éves voltam.
2014. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Épp tegnap előtt fejezte be kisebbik lányom a szopizást, ő is és nővére is 14 hónapig szopizott... hát nekem eleve pici volt a mellem, na most talán még kisebb, alakra nem változott, csak kicsit össze van esve... azért bízom benn, hogy pár hónap alatt kicsit visszatelik...
2014. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csunya nekem se lett, csak most megijedtem, mert ha megfogom a szövetek egybe vannak.
2014. márc. 15. 09:44
 4/10 anonim ***** válasza:
a felső része kevésbé telt, mintha az ami felül volt lejjebb csúszott volna. De azért eléggé hasonlít a szoptatás előtti állapotához. Csak 7 hónapig szoptattam és még nem vagyok 30. Csak sajna fél mérettel kisebb is lett
2014. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a felső része kevésbé telt, mintha az ami felül volt lejjebb csúszott volna. De azért eléggé hasonlít a szoptatás előtti állapotához. Csak 7 hónapig szoptattam és még nem vagyok 30. Csak sajna fél mérettel kisebb is lett.
2014. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is valami hasonló!
2014. márc. 15. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan lett, amilyennek leírjátok, szerintem ez a megereszkedés :(

Az mondjuk nem tudom, hogy hozzájárult-e nálam, hogy én a szoptatás abbahagyása utána fogytam 15 kg-ot, szóval a szoptatáskori és az utáni mellméretem közötti különbség tetemes.

Végülis nem hányom magam el tőle, de nem tölt el különösebb örömmel a dolog, mert még "csak" 30 vagyok, édesanyám mellei meg 3 gyerek után, túl az 50-en is olyan peckesek mint egy 20 évesnek... Úgyhogy még a genetika sem állt a pártomra :(

Ha kicsit bátrabb lennék és megszületik a kellő számú gyerkőcünk, szívem szerint felvarratnám :(

2014. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ezek szerint ez természetes, bajt nem jelent! Azért ha megyek 28-án dokihoz megmutatom neki.

Utolsó válaszolonak: Szerintem, ha a második baba után is romlik én is erőt veszek magamon. Nekem sajnos anyukámnak is ilyen lett a második öcsém után.

2014. márc. 15. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ket szules es ket szoptatas utan elegge megereszkedtek. Meretre is kisebbek, mint elotte, lagyak, lecsungenek. Szerencsere nem nagyok, de meg mindig nem baratkoztam meg az uj formajukkal. Szivesen felvarratnam en is, de en elegge felek az effajta mutetektol, na meg nem is kerul keves penzbe...:/
2014. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lágyak és lecsüngenek... imádni valóak.

Minden csak ízlés kérdése. Van aki ezért rajong, köztük én is. Szóval egy cseppet sem kell aggódni, mindenben a jót lásd! ;)

2014. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!