Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki szoptatas...

Szedett valaki szoptatas alatt merckformint? Hizott tole a baba?

Figyelt kérdés
kisfiam 2 honapos, es egy honap alatt ket kilot hizott. nem tudom, hogy a ketto osszefugg - e, jart mar valaki hasonlo helyzetben?
2014. márc. 13. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szedtem végig. A kislányom 3400g-mal született, a 2 hós mérésen volt 6150g. Kicsit soknak tűnhet de a gyerekorvos szerint anyatejes babánál belefér. MOndjuk nagyon keveset kakilt addig, mindent hasznosított:-) MOst már több kaki van, nem is hízik olyan ütemben.
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értettem, h a terhesség alatt szedtem végig, most is szedem, még szoptatok.
2014. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mi is anyatejesek vagyunk, 3720szal szuletett es a hetfoi meresen 7530volt. felek, hogy ha ilyen utemben hizik, valami baja lesz.
2014. márc. 13. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos mit mond? Az mienk azt mondta semmi gond, az ő lánya is ilyen volt. Egyébként elvileg most már megáll ez a nagy iramú gyarapodás. Az első pár hónapban van csak iylen. Olvastam már itt dagibb babákról is, sztem ne izgulj. Ha van pisi, kaki, fejlődik, jó kedvű akkor nem hiszem, h baj van:-)
2014. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
helyettes doki volt, igy semmi konkretumot nem mondott, a vedono meg csak annyit, hogy latszik hogy anyatejes ja es hogy probaljam meg ritkabban es kevesebb ideig szoptatni.
2014. márc. 13. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de akkor mégis mit csinálsz majd vele? Hagyod sírni, v koppintasz a buksijára, h elég volt? :-)) Én tuti nem aggódnék a helyedben. Ha elkezd majd mozogni, meg nyúlni akkor majd helyrebillen.

Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, hogy mit eszel. Gondolok itt arra, h ha esetleg kevesebb szénhidrátot ennél akkor változna a dolog, nem tudom ehhez nem értek, csak egy ötlet.

2014. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A merckformintól nem hízik a gyerek, valszeg túl sokat eszik, valóban túl nagy a súlya a korához képest, de ez nem a gyógyszertől van.
2014. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Hány centi a babád? Azért az sem mindegy, hogy milyen hosszúsághoz van ez a súly.

2014. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
60 centi
2014. márc. 16. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Hát lehet, h kicsit sok de nem kóros. Az enyém is 60cm a 6150g-hoz. Sztem ne izgulj, majd változik, az első pár hónapban van ez a gyors gyarapodás, utána lelassul.

2014. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!