Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt hajhullás?

Szoptatás alatt hajhullás?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 és fél hónapos,és kb.egy hónapja nagyon elkezdett hullani a hajam.. Előfordult ez másnál is? A szoptatástól lehet?
2014. márc. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sokaknál előfordul, igen.
2014. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet attól. Szedsz vitamint?
2014. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudsz csinálni semmit sem a terhesség alatt ki nem hullott hajad esik most ki ezen vitamin vagy más sem segít

amolyan tisztulási folyamat ez is

1-2-3 hónap és abba marad

2014. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes folyamat, mert általában terhesség alatt nem hullik a haj, nagyon be is tud dúsulni, ez viszont kihullik később.

4 hónapos volt a lányom, mikor elkezdett hullani, több, mint 2 hónapig hullott, azt hittem nem marad hajam, csomókban hullott. Utánajártam a témának és mindenhol nyugtattak, hogy természetes, türelem, visszadúsul majd.

Mikor végre leállt a hajhullás már úgy néztem ki, mint Mickey-egér, teljesen felkopaszodtam elől, de aztán pár hónap alatt szépen visszanőtt. A szoptatástól egyébként teljesen független, azoknak is hullhat, akik nem szoptatnak. És a vitamin ugyan nem árt, de attól sem fog megállni a hullás, aminek ki kell, az úgyis kihullik.


Ezt viszont jó szívvel ajánlom, mert nagyon gyorsan visszadúsult vele a hajam és későbbi hajhullásra is bevált már:

[link]

2014. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hónappal a szülés után kezdett hullani a hajam. Szerintem is független a szoptatástól, a szülés után sokaknál probléma ez. Azt szokták mondani, hogy van a hajad vagy a fogaid sínylik meg a szülést... Én szedtem gravidát még szülés után is, nem segített. Hónapok után megállt a hullás, de az addig dús hajam nagyon ritka lett, várom, hogy visszadúsuljon. Szedek vasat most is és e vitamit a lelkem megnyugtatása miatt, de nem segítenek ezek szerintem.
2014. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek írták.

Én leginkábbnem fésültem, össze volt kötve éjjel, nappal, reggel csak megigazítottam. Váll alattig ér.

2014. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott nagyon, kb a baba 4 hónapos korától. Még mindig szoptatok, de már nem hullik, sőt ugyanolyan dús lett, mint szülés előtt volt.
2014. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!