Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem baj az ha az 1 hónapos...

Nem baj az ha az 1 hónapos babukám csak 5 10 perceket eszik?

Figyelt kérdés
De hizik rendesen meg minden!
2008. jún. 25. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hízik nem baj. Sőt örülj neki. Az én lányom olyan lusta, hogy nekünk 40 percig is eltart egy szopi. Ebben a melegben ezt külön "élvezem", mert összeragadok vele!
2008. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)az gáz lehet!De legalább eszik!Gratulálok
2008. jún. 25. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

A babák 20 perc alatt megeszik, ami nekik kell! A többi már csak komfort szopi, vagy szomjoltás!

Amíg gyarapszik, nincs gond semmivel! :)

Jó babázást!

2008. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy felmérés alapján a táplálékuk 80 százalékához az első 5 percben jutnak hozzá, a maradék 20 százalékot eszik azt követően.

Szóval a kérdező a szerencsések táborába tartozik, nem igényli a kényelmet a babája, nemmint az első válaszoló, akinek babája 35 percig gyűjti be a maradék 20 százalékot, anyukája jókedvére, örömére :) sok boldogságot mindenkinek!

2008. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!