Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császármetszés után tudok...

Császármetszés után tudok majd szoptatni?

Figyelt kérdés
Farfekvéses a babám, ezért csészározni fognak. Megindul akkor is a tejtermelés? Azt ígérik, hogy a lehető leghamarabb megkapom a kicsit "szülés" után, de van ennek valami jelentősége?
2008. jún. 23. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy hete szültem császárral. Azonnal volt tejem. Semmi gond nem volt ezzel.
2009. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2009.05.05.-én szültem császárral. Két hétig csak anyatejet kapott a babám, viszont le sem lehetett szedni a mellemről. Olyannyira, hogy már tiszta seb volt a mellem, és véreset büfizett fel a gyerek. Na akkor mentem el tápszerért, és azt mondtam, hogy itt elég a kínzásból, neki is és nekem is. Hiszen folyton éhes volt a gyerekem, mivel nem volt elegendő a tejem. Kiegészítésként ugyanúgy kapja azt a keveset is minden evés után, és maximálisan egyészséges. 3150-nel született, és most 5Kg. Nem vagy rossz anya attól, hogy nincs, vagy nem elegendő a tejed. Ez a fontos, ezt tartsd észben.
2009. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sőt még szopni is fogsz tudni!


Az ilyen miért b*aszik? De most komolyan.

2011. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!