Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek szoptatni vagy...

Szerintetek szoptatni vagy tápszerezni kényelmesebb?

Figyelt kérdés

most nem az a kérdés hogy melyik jobb,azt tudjuk :)

de pl a melledet csak előkapod és szoptathatsz,de nem akárhol,aki nemakar idegen helyen 4oránál többet nemlehet sehol nagyon.

Viszont aki tápszerezik,nyugodtan mehetnek egesz napra csavizni,csak viszik a babavizet meg a port.viszont éjjel fel kel kelni,üveget elmosni ,tàpszert megcsinálni.

Szerintetek?


2013. jún. 28. 15:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Akiben ilyen kérdés felmerül, inkább kiskutyán kísérletezzen, mint a gyerekén. A legkényelmesebb, ha nem vállalsz gyereket. De ha már van: "a Tel-Avivi Egyetem kutatói bebizonyították, hogy azok a gyerekek, akik 2 hetes koruk előtt akár egyetlen alkalommal is kaptak tehéntejet, 19x ritkábban lettek tejallergiásak, mint azok, akik csak később találkoztak a tehéntejjel."

A babatápszerben, ásványvizekben és fogkrémekben nem természetes formájában található Fluorid, erős méreg, bizonyítottan agyi károsodást, csontrákos és genetikai elváltozásokat okoz. Aki nem hiszi, járjon utána: [link] Szóval anyatej, anyatej. Ha fogytán van, 3 hónapos kortól hozzátáplálás (alma...stb) tehéntej, kecsketej, szójatej, rizstej. De még az éhezés, hasfájás is jobb a butító és rákkeltő mérgeknél. Tedd fel a kérdést kinek áll érdekében, hogy beteg légy?

2013. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utolsó én nem kisérletezek,ha ezt nekem irtad.

Két lányom van ,elsőt 8honapos koráig szoptattam. A masik mpst 6honapos és még csak anyatejet kap.

Ez csak egy kérdés volt.az anyosom hajtogatja folyton azt h mennyivel kenyelmesebb szoptatni,ő bizony tápszerezett és ez mennyire faraszto volt... Én nem gondolom ,hogy a tápszerezés bonyolultabb lenne.persze ha megvan a megfelelő tàpszer,ami ugye mint irtàk ,nemsikerül mindig elsőre. . .

Orvosnál kellett varni,szoptatnom kellett,és mindenki csak bámult ,mint a borju,ezert gondoltam azt hogy aki tapszerezik csak viszi magaval a babavizet ,port ,összelöttyinti és kész is. . .

Mindenhol azt reklámozzàk,hogy igy szoptassunk,ugy szoptassunk,de mikor nyilvánosság előtt kell, nemis mindenhol lehet

pl valamelyik etterembe,kavezoba,stb stb. . .De ha uvegbol eteted azzal persze semmi problema nincsen.

Szoval aki szoptat az maradjon a seggen otthon egesz nap,mert ha nyilvànosság előtt kell szoptatnia ,akkor szegyelheti magat. . .

2013. szept. 17. 16:53
 23/24 anonim ***** válasza:
Anyósodnak igaza van.
2013. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
:)
2013. szept. 17. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!