Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szégyen tápszerezni?

Szégyen tápszerezni?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám,nem elég a tejem.Pótolnom kell.Kicsit kudarcnak érzem,pedig mindent megtettem!
2010. dec. 7. 13:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne szégyen? Az lenne szégyen, ha hagynád éhezni... Ez nem kudarc, nem tehetsz róla, nyilván mindent megtettél az ügy érdekében.


Jó egészséget Nektek!

2010. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elejétől tápszereztünk anno, már első naptól, mert nem volt elég tejem. Soha meg nem fordult a fejemben, h ez szégyen lenne. Pech-nek gondoltam, hogy nem volt elég a tejem. De semmi másnak. Most 2 éves a lurkóm, és makkegészséges, pedig több tápszert kapott mint anyatejet.
2010. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szégyelltem magam, de már tudom, hogy nem volt rá okom. A kislányomnál volt egy gond szülés közben, emiatt hypotóniája volt. Sárga volt, gyenge, csak aludt állandóan. Csak 3 hónapos koráig tudtam szoptatni, de sokszor csak pótlással tudtam elegendő mennyiséget adni neki. Nálunk ez így sikerült....sajnos. Remélem, a tesójával jobban megy.

Nem szégyen és azzal ne törődj, aki mégis úgy gondolja, hogy az!

2010. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szégyen.

Miből gondolod, hogy nem elég a tejed? (a másik kérdésednél is ezt kérdeztem, bocsi, csak hátha tudunk segíteni)

2010. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mindig sír szopi után,gyakrabban kér enni és fejni sem tudok annyit amennyit eddig.Mi lehet még a baj?
2010. dec. 7. 13:30
 6/24 anonim ***** válasza:
Mindig ráteszed mindkét cicire?
2010. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Eleinte nem tettem,most péntek óta áll fenn ez a probléma.Most is csak akkor szoptatom mindkét mellből,ha sír mert nem volt elég neki.
2010. dec. 7. 13:48
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Akkor elég neki a 2 cici? Azután nem sír?
2010. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem elég.Akkor is sír.Ha felveszem büfiztetni addig néha ok,de ha leteszem akkor megint enne.Látom ahogy nyújtja a száját,keres.A mellemen is érzem hogy nem telítődik és hallom hogy nem nyel,csak cumizik rajta és birkózik hogy nem jön neki.
2010. dec. 7. 15:06
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nahh, ezt én is eljátszottam az első lányomnál 3 éve. Szinte az első perctől két ciciből etettem, 2 óránként ... és nem volt elég. Szegénykém úgy sírt állandóan. Mindenki azt mondta, hogy tuti hasa fáj, vagy reflux (vagy bármi). Iszonyú lelkiismeret furdalásom volt, hogy még ennyire sem vagyok képes, tényleg nagyon rossz volt. Pedig mindent megpróbáltam: more milk, homeós bogyók, teák. Ja és a lényeg, sajnos nem gyarapodott megfelelően szegény picim. Végre felírt tápit a dokinő és csodák-csodája teljesen megváltozott a babám. Kiegyesúlyozott lett, nem sírt, átaludta az éjszakát. Szóval, nem szégyen. Az a szégyen ha azért nem szoptatod, hogy ne deformálódjon el a cicid. Kitartást Nektek!
2010. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!