Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes a babám, minden...

5 hetes a babám, minden órában szopizik, de akkor nagyon sokat kb egy órát. Hogyan szoktassam ra a babamat, hogy legalabb 2 óránként egyen és ne aludjon el szopizás közben?

Figyelt kérdés
ha pedig szopizás közben elalszik 10 percenkent felebred mert éhes, már az agyamra megy egesz nap mást se csinalok csak szoptatok ez normális?
2009. okt. 14. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta. A végén már szopni sem akart, nem is tudtam visszazszoktatni.

Hiába csináltam bármit, egyszerűen neki a cici egyenlő volt az alvással, szívott kettőt és elaludt. De mivel én még mértem ennyi idősen, kemény 1 óra altt sikerült 20 ml-t magába szívni.

Ugyanez volt 10-15 percig hagytam szopni, letettem, 10 perc és sírt tovább meg tátogatott, mert éhes volt.

És ez ment egész nap és egész éjjel. Végül oda jutottunk, hogy fogyni kezdett, mert a gyengécske szívástól apadta a tejem, így nekünk maradt a cumisüveg, fejéssel vissza tudtam hozni a tej nagy részét.

Próbáld kicsit húzni az időt a szopik között, sétálj vele, símogasd, énekelj neki, hátha csak a közelségedre vágyik és nem is igazán éhes. Próbáld 2,5 3 óránként etetni, arra biztosan megéhezik rendesen és akkor megtömi a pocakját.

Kitartást nektek.

2009. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem is ez a problémám és szeretnék én is megoldást találni. Viszont az én helyzetem pont olyan, mint az utolsó hozzászólónak.

15.43-as!Te végig fejtél? Vagy azért beállt a szoptatás rendje?Én már idegileg kivagyok,hogy órákig szív(sok beálvással, csuklással egybekötve), s mégis éhes. Én is fejek és 30 perc után úgy kapja a tejcsit. De így már kezdek beleőrülni, hogy vagy szoptatok vagy fejek egész nap (éjjel is).

2009. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!