Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam 5,5 hós...

Hogyan szoktassam 5,5 hós kisfiamat, hogy 11 körül aludjon legalább 1-1,5 órát?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 után kap gyümit, ami után már kezd álmos lenni, vagyis nyügösködik, csak sehogysem jön össze neki az alvás. Próbáltam már, hogy elviszem sétálni, de mióta itt van a jó idő, még ott sem tud aludni. Régebben délután 3-tól sétáltunk, és ő aludt szépen, majd csak öt után kelt fel. De mióta bejött a meleg, akkor már jó ha egy háromnegyed órát alszik, a kocsiban, ezért megpróbáltam, hogy gyümi után viszem sétálni, de az sem jött be. Most szeretnék visszaállni, hogy 11 körül kiságyba aludjon, de sehogysem megy neki. Ha látom, hogy álmos, (dörzsöli a szemét, legújjabban visit is)beteszem a kiságyba, iszik pár kortyot, majd cumi, de nem tud elaludni, és annyira belehergeli magát a sirásba, hogy utána már szerintem azért sem megy neki. Ölben sem tudom elaltatni, ott valahogy egész pici korában sem aludt el. Valami jó tanács esetleg?

Másnak is van baja a délután babakocsis alvásban?

Várom a jótanácsokat! Köszönöm


2009. ápr. 16. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld ringatni. Babakendőben kösd magadra, akkor elszenderedik a tested közelségétől.
2009. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ez a probléma. Én 13h-tól szoktam levinni, 3 órát szokott alaudi, de mióta ilyen meleg van ordít a kocsiban. 13h-kor már le se viszem ,mert meleg van, a szobájába alszik a babakocsiba, de sajna max 45 percet, utána nem tudom visszaaltatni, így fürdésig nagyon nyűgös; Pedig úgy vártam a tavaszt, hogy tudjunk szép időben sétálni, de nem mehetek el a ház közeléből, mert úgy ordít, hogy nem tudok Vele menni sehova;

Sajna nem tudtam segíteni, mi is ebben a cipőben járunk; :-(

2009. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!