Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Te mennyi folyadékot iszol?...

Te mennyi folyadékot iszol? és ebböl mennyi a szopis tea?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. másfél litert és nem iszom szopis teát, mégis rengeteg a tejem.
2013. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-3 liter között ennek nagy része víz,néha gyümölcslé ,kis tej nem iszom szopi teát mert hál Istennek anélkül is van tejem
2013. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor szoptattam, én kb. 3 liter folyadékot ittam, vizet és rostos gyümölcslevet. Szoptatós teával próbálkoztam, bár volt rendesen tejem, de kiderült, hogy allergiás vagyok rá, így azt nem tudtam inni. Egy betegség miatt muszáj volt aztán diétáznom, amivel egy időben elment sajnos a tejem is, de addig sok és erős tejem volt.
2013. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Hát most többet kéne, mert kicsit kevesebb a tejem, de egyébként én is 2 liter körül iszom.

Nem iszom én se szoptatós teát, hanem sima gyümölcsteát, abból 3 adagnyit (9-10 deci). A többi víz és hígított gyümölcslé (meg tej meg leves).

2013. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6-8 liter vizet. Nagyon szomjas vagyok, amióta szoptatok, de van is tejem.
2013. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!