Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek rengetegszer ébred...

Akinek rengetegszer ébred éjszaka a pár hónapos szopis babája, hogy bírja?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első olyan ébredésekor, amikor már én is alszom, magunk közé veszem, és alszom tovább.
2012. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha este eleget szopizott, akkor nem kelt fel már 2 hónapos kora után. Ha felkelt, csak teát adtam neki, és aludt tovább. Soha nem vettem magunkhoz az ágyba, mert akkor ezt megszokta volna, és nem lehet róla leszoktatni.
2012. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Biztosan sokszor fogják neked tanácsolni, hogy nagy melegben itasd meg vízzel vagy teával a kisbabádat, nehogy kiszáradjon, vagy pedig két szoptatás között adj neki teát, hogy ki tudd tolni a szoptatások közötti időt. Az első alapelvnél már írtunk róla, hogy a szoptatás sikeréhez szükséges az igény szerinti szoptatás, ezt tea vagy víz adásával befolyásolni nem csak felesleges, hanem a tejtermelődés szempontjából káros is.

2012. szept. 30. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Velem alszik, így csak félálomban megszopiztatom és alszunk is tovább :-) Amikor külön ágyban aludt teljesen zombi voltam, most viszont jól alszunk éjjel.
2012. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mellettem altatni, mert velünk alszik még a másik gyerekem is egy ágyban(hatalmas ágyunk van) csak félek, hogy megüti, megrúgja a kicsit ahogy forgolódik.
2012. szept. 30. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
És ha a nagy köztetek aludna a kicsi pedig ilyenen?: [link]
2012. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem külön ágyam van a pici szobájában.Amikor felkelt átvettem arra az ágyra és ha álmos voltam aludtam tovább.Ha nem akkor miután visszaaludt átraktam a helyére.Mai napig így van 10 hónapos.
2012. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Denisa W. ***** válasza:
Nálunk is "oldalkocsi" üzemmódban van a kiságy az ágyunk mellett, így egyáltalán nem probléma, ha gyakrabban ébred. Ahogy mellre kerül, rögtön alszom is vissza, reggelente sokszor nem is emlékszem, hányszor kelt fel. Ha nem aludna velem, már biztosan régen kibuktam volna (9 hónapos).
2012. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3hetes koráig fél óránkén ébredt hát mint egy zombi.......sárgaság miatt kórház ott betartották a 3 órát ha sírt ha nem infuzión volt nem tudtam volna semmit tenni a nővér ajánlása (cukros víz,cumi) na persze ebből csak cumit kapott......haza jöttünk itthon 1,5 óránként kelt 2 hónapos koráig már átalusza az éjszakát :) :) és igen 2 hónapos korától lett tápszeres sajnos....
2012. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amióta vele alszom (a babám szobájában lévő ágyon), egész jól. Az első hetekben még próbáltam a saját ágyamban aludni és szoptatás után visszarakni a babát az ágyába, na akkor alig aludtam... 2 hónapos a picikém, reggelente én sem emlékszem, hányszor evett éjjel :)
2012. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!