Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezd kisebesedni a mellbimbóm!...

Kezd kisebesedni a mellbimbóm! Mivel kenhetném be?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékenyek és a végén már vannak kis piros pöttyök olyan mint ha vérezni akarna.
2008. máj. 19. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szoptatsz és attól vannak a pöttyök?

Ne izgulj, lesz is.

Anyatejjel kenj rá, és hagy a levegőn gyógyulni. Persze nem azt mondom, hogy a boltba is úgy menj:) De, ha teheted, hagy szabadon a sebes mellbimbót és úgy gyógyíts. Van még a Garmastan nevű krém, ami kifejezetten erre a célra van.

2008. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nekem a babaolaj bevált.Nagyon viszketett a mellem és a vakarástól sebesedett ki.Nem az első kenés után,de pár nap alatt elmúlt a viszketés.

2008. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én garmastan kenőcsöt használtam és használok. Nagyon érzékeny a bimbón. Nekem bevált. Gyógyszertárban lehet kapni.
2008. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen szoptatok 9 napos a babám. Tejem is elég sok van ezért muszály fejnem és fejéstől sebesedett ki szerintem. Aventos kézi mellszívóval fejem.
2008. máj. 19. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azt mondják, hogy nagyon jót tesz, ha egy kis anyatejcsivel, bekenegeted és ott hagyod...
2008. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Anyatej! Én minden szopi után egy két cseppel megcsorgatom... És egyszer sebesedett be nekem is az elején, bepanthent hozott rá a szülésznőm, azt szoptatás előtt nem kell lemosni sem. Nagyon jó volt. Ha nagyon sebes lenne a melled, használj bimbóvédőt, a gyógyulásig értem, hogy ne szenvedj annyira, Jobbulást!
2008. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kézzel fejni, én sem bírtam a mellszívót. Innen tanultam meg:

[link]

A Medelának van nagyon jó kréme, nekem a Garmastan semmit sem ért...

2008. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A piros kis pöttyök nem vérhólyagok? nekem az volt, az kegyetelen. én is bepanthent kaptam, az nagyon jó.
2008. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a védőnőm bephantent javasolt és ez duplán jó ,mert a baba popsijára is jó ha esetleg neked már nem kell.
2008. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem anyatejjel és utána borax glicerinnel kend be. Nekem bavált, nem kell lemosni és a babád száját is "fertőtleníti" belülről.
2008. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!