Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes kisfiam iszonyatosan...

6 hetes kisfiam iszonyatosan hasfájós és ezért elég nyugtalan is. Szinte egész nap fent van. Mivel tudnám megnyugtatni, ill. rábírni, hogy aludjon? Tippek?

Figyelt kérdés
Amúgy ha kézben van, akkor nem sír és könnyen elalszik, de amint le akarom rakni már fent is van.
2009. aug. 1. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. elolvastam a cikkeket, de úgy gondolom, hogy mindennek ellenére lehetetlen egész nap kézben tartani a picit, ui. van még egy kisfiam, aki ugyanígy igényelné a törődést.

esetleg hasfájásra vmi tipp az infacolon és a szélcsövön kívül?

2009. aug. 1. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is hasfájósok voltunk, végig próbáltam mindent, nekünk a Gripe water vált be, és 3 hónapos korára szerencsére kinőtte.

2009. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk leginkább a hason karon lógás jött be :) A tenyeremen volt/van a hasa, és tudom közben masszirozni. Próbáljátok ki :) Meg persze a bicikliztetés, ez a kettől felváltva általában. Nem tett nálunk csodát, de ebben a pózban nem üvöltött, és beálmosodott. Amikor már félig leragadt a szeme, óvatosan leraktam ugyanigy hason. Ne várd meg, mig teljesen elalszik. Sok sikert :)
2009. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az infacol nekünk sem jött be.


ánizsmag tea ami tuti hatásos lesz. Fél kávéskanál magot forrázz le2 dl vízzel, 2-3 percig hagyd állni és ihatja is ha kihűlt. Nekem kb. 20-30 ml-t iszik belőle délelőtt. és egész nap nyugi van. :)

2009. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk segített az espumisan csepp, a sok torna, pocaksimogatás, alkaron lelógás...

Próbálgasd ezeket és tapasztald ki nálatok melyik hatásos.

(állítólag, ha anyuka sok mustárt eszik az is segít, erről még nem tudok nyilatkozni, mostanában kezdek egyre több mustárt enni és várom a fejleményeket)


8 hetes kisfiú anyuja

2009. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbátad már hordozókendőbe rakni.Állítólag megnyugszik a baba.Szeritem nem mindig a hasa fáj,mert a kezedben is sírna tovább.Lehet hogy extra igénye van a testkontaktusra.Sokat simogasd a bőrét,vagy fürödjetek együtt,az is nyugtatja a babát.
2009. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!