Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iszonyatosan felidegesített...

Iszonyatosan felidegesített valaki, nem látok a dühtől. mivel tudnál megnyugtatni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
részletek?
2009. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyomjál le annyi fekvőtámaszt amennyit bírsz.Ha elfáradsz megnyugszol.
2009. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Gyere, igyunk egy whiskyt!
2009. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Pontozz le mindenki, akit látsz. Pl itt van az én válaszom. Ettől majd megnyugszol. A bosszú mindig édes, még ha nem is a megfelelő személyen töltjük ki :D
2009. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a volt élettársam....hazudozik az anjának mindent kifordítva mondd el neki az a pletyafészek meg mindenkinek u**gat,persze még csavar a dolgokon vagy 5 ször.már nem bírom sokáig...egyszer már szépen elmondtam az annyának mindent,de csak azt és úgy hall meg amit akar.ez az egész helyzet nagyon bonyolult....hosszú...csak elegem van már abból,hogy annak ellenére ő szakított velem,az van híresztelve,hogy én nem csinálok/tam semmit a kisfiára,meg én kirámolom/tam és stb......tudom nem kell vele foglalkozni,de amikor már napirenden van akkor kiborító...
2009. júl. 15. 19:28
 6/11 A kérdező kommentje:

dehogy pontozlak le pont ezért írtam ki a kérdést,hogy mindenféle válasz jöjjön...jó fejek vagytok,köszi.!

igaz csak bor van itthon,de megyek iszok egy(kát..há..) pohárkával!

2009. júl. 15. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
en amikor sik ideg vagyok, akkor megyek gyurni vagy futok ameddig birom. amikor meg hazaerek mar ugyis hulla faradt vagyok, szoval nincs idom idegeskedni.. egy gyors tussolas + kajalas utan jon is a TV/alvas
2009. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

sajnos van ilyen, hogy 2 különböző ember ugyanazt a dolgot másképp látja.


ha 2 ember uganazt a hegyet nézi de az egyik déről, a masik meg nyugatról, és egy leírást kell róla adni, akkor mindkettő mást fog mondani. pedig ugyan arról a hegyről tartanak beszámolót ... és mégsem hazudik egyik sem.


ne vedd magadra a dolgokat, csak a párod (és a mamája is) éppen más szemszögből látja a szitut

2009. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Gugliba írd be hogy autogén tréning és második találatnak kapsz egy rövid de rendkívül hasznos leírást... ez egyfajta meditáció amit az élet számos területén alkalmazhatsz, elsajátítására viszont időt kell szánni.

ha vevő vayg az ilyesmikre , én csak ajánlani tudom , nekem bevált :)

2009. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere, rúgjunk be, mesélj meghallgatlak és ha tudok, mondok valamit.
2009. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!