Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisbabán látszódik, vagy...

A kisbabán látszódik, vagy megmutatkozik valahogy ha az édesapja dohányzik, dohányos?

Figyelt kérdés
Azoknak a férfiaknak rosszabb minőségű a spermája akik dohányoznak? Azok a gyerekek milyen kárt szenvednek akiknek az apja születésük előtt és után is dohányzik?

2012. jún. 19. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A babán nem látszik meg, mert ugyan a dohányosoknak kevesebb és rosszabb a spermájuk, de csak a kevés egészséges tudja megtermékenyiteni a petesejtet.

A terhesség alatti és szülés utáni dohányzás viszont árthat, ha a kismama illetve a pici jelenlétében teszi, mert igy a baba passziv dohányos.

2012. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem látszik meg. Ismerek több olyan családot,ahol az anyuka is dohányzott a terhesség és a szoptatás alatt is,mégis egészségesek a gyerekeik.

Amíg nem volt ez a dohányellenes kampány,senki nem törődött ilyesmivel. Mégsem tüdőbeteg a 30-on felüliek többsége.

Azért jobb nem dohányozni.

2012. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért látszódna meg a gyereken?Az én férjem is dohányzik/dohányzott.Mikor terhes voltam nyilván nem abban a helyiségben dohányzott amelyikben én is voltam.Most hogy megvan a kislányom szintén nem gyújt rá a jelenlétünkben.Már elmúlott 2 éves a kislányunk és makk egészséges,okos-értelmes kislány.
2012. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Úgy tudom, hogy dohányos szülők esetén nagyobb a valószínűsége annak, hogy a kicsi kruppos lesz.
2012. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok

Lehet hogy nagyobb a valószínűsége.De a se a sógornőm se a férje nem dohányzik mégis kruppos a kisfiuk.

2012. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Párom dohányzik,de rögtön összehoztunk a picit :) nem látszik rajta semmi,miért látszana???Ilyen esetben max (nagyon max) rosszabb minőségű a sperma,de ez is ritka.
2012. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

dohányos szülők esetén akkor van nagyobb esély a kruppra, illetve sok betegségre, ha a gyereket is kiteszik dohányfüstnek.

Az én férjem is dohányzik, de se én, se a gyerek nem szagoljuk a cigifüstöt.

2012. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7esnek kérdés: hogy tudod elviselni, hogy dohányzik a Párod, mikor Te nem?
2015. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor még szoptattam, és így számomra ez elég visszatartó erő volt. Nem volt nehéz kibírni.

Azóta viszont már nem szoptatok, és újra dohányzom én is... Így már nehéz lenne nem cigizni, pedig ha a férjem nem cigizne, gond nélkül letenném én is.

2015. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!