Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molett kismamák rajtatok...

Molett kismamák rajtatok látszódik már a terhesség? 17-18 hetesre gondolok!

Figyelt kérdés
állva látszik? vagy fekve?

2012. máj. 30. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ekkor még nem látszott, csak 20. hét után lehetett látni, hogy az már baba pocak
2012. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem látszódott, csak kb a 20. héttől, de akkor sem biztosan. Először 24 hetesen adták át a helyet. :-)
2012. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi a molett...Én husi vagyok,de már a 14.héten látszott.16héten pedig egy ismerősöm mondta,hogy neki 6hónaposan volt ekkora a hasa,s pedig ő nagyobb darab nálam,illetve szélesebb a csipője,így gondolom jobban elterült a hasa.De amúgy 171centihez indultam 77kg-val és a 18-20hétig hiztam 3kg-t,elötte semmit.Most vagyok 22hetes,és egy kilót fogytam.Párom már vagy 1hónapja nevet rajtam,hogy a hasam jön előre nem én.Utóbbi 2hétbe meg már földgömbnek hivja a hasam :D Mit értesz molett alatt kérdező?
2012. máj. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

molett címszó alatt értem hogy kicsit husisabb, de nem túlsúlyos, szóval van azért felesleg, :)

2012. máj. 31. 09:41
 5/5 DeAnn ***** válasza:
Az, hogy a pocak látszik-e vagy sem, sok mindentől függhet. Nekem például néha még most sem látszik a pocakom (attól függ, milyen ruhát veszek fel), pedig már 34. hetes terhes vagyok.
2012. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!