Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt egyáltalán...

Szoptatás alatt egyáltalán nem lehet tornázni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy szülés előtt mennyire voltál aktív.Ha előtte is tornáztál,akkor lehet,persze nem nagyon megerőltetőt,ha nem akkor nem most kell elkezdeni,mert elapadhat a tejcsi
2012. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már egy éve tornázom a fiam azóta is tud szopni,nem vettem észre hogy kevesebb a tejem .Sőt izomlázam is van rendszeresen és nem undorodik a tejtől.
2012. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet de mértékkel. Kezd kevéssel és figyeld meg a hatást , mert kevesebb is lehet tőle, de lehet hogy a babádnak nem fog izleni, mert baltozhat az íze. Én így jártam, most 7 hós a babám lassan újra megpróbálom most hogy már nem csak szopizik.
2012. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat az en kislanyom lassan 2 eves, de meg rendesen szopik, mult heten kezdtem el edzoterembe jarni es taposot is hasznalok, most mar szerintem mind1 a tejnek:) amugy nem vettem eszre hogy befolyasolta volna, 3x voltam...
2012. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!