Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért szopik újabban így?...

Mókica84 kérdése:

Miért szopik újabban így? Menstruációnak is van benne szerepe?

Figyelt kérdés

A 7hetes koraszülött kislányom azt az új szokást vetet fel pár napja h szopizik (kb.50mlt) aztán neki áll a kezeivel hadonászni és panaszosan sírni mintha nem ízlene neki hirtelen a tej vagy nem jönne belőle .

Nem tudom h ezt miért csinálja és nem is tudok megoldást találni rá.Nem tudom h az szerepet játszik e benne h menstruálok éppen.

Van valakinek tapasztalata téren?


2012. ápr. 20. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokak tapasztalják, hogy menstruáció idején nem ízlik a babának a tej. Bár nálam nem okozott problámát.
2012. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, más az íze (ha már tud beszélni, akkor ezt el is mondja...). Könnyen lehet,hogy csak annyit van mellen ilyenkor, míg éhes, mert nem ízlik neki. Tarts ki, ne adj pótlást, nehogy eválasztódás legyen a vége, pár nap és visszatér minden a régi kerékvágásba!
2012. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos pótlást kap már egy ideje de eddig elég volt 1nap csak egyszer pótolnom.most viszont mind a két mellen szopizik és utána még kér pótlást is, de ez csak most van így a mensi alatt.létezik h nem csak az íze más hanem kevesebb is lett?
2012. ápr. 21. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen nekem is megcsappan mensi alatt a tejm, utána 1-2 nap és visszatér az "eredeti" mennyiség, ezen se aggódj! a 2 melled után próbáld visszatenni arra, amiből elsőre szoptattál, úgy még több tejet tudsz neki adni, kevesebb tápszer kell és így el is tudjátok majd hagyni remélhetpleg ;) és ha nem elég mensi alatt a tej, szoptasd gyakrabban, kínáld meg, akkor is, ha nem kéri!


előző voltam :)

2012. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!