Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tekinthetjük menstruációnak is?

Tekinthetjük menstruációnak is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagy általánosságban a vérzés egyértelmű jele a menstruációnak.

Clostit szedek. Ez a második kúrám, pontosabban a második kúra első hónapja volt.

A következő történt, a ciklusom 25. napjától barnázgattam. Egészen máig, a ciklus 31. napján erős vérzésem lett, azaz ma. De már múlóban. A színe sötét rozsdabarna, illetve, nagyon sötét bordó vérzés keveréke volt.

Darabok nem jöttek ki belőlem....


Tehát ezt tekinthetjük menstruációnak...


Babát szeretnénk, de nem hiszem, hogy amiatt lenne ez a dolog. Inkább hormonális dologra gondolok....

Szerintetek?

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsánat az idióta kérdésért!


2012. jan. 7. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

hát nemvagyok annyira szakérto de inkább hormonálisnak mondanám.Dokidat kérdezted?

2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyek hozzá, tavaly is voltak ilyen prblémáim....
2012. jan. 7. 20:07
 3/4 A kérdező kommentje:

A lényeg lemaradt...

Nem, sajnos, mert ez pont most hétvégén történt, szóval nem rendel, még magánrendelésben sem ilyenkor, ha akarnék sem tudnék elmenni hozzá...

2012. jan. 7. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
A fura az,hogy az első 3-4 napban csak középen görcsöltem, illetve szurkált csak, olyan finoman, a köldököm alatt kb. 5-10 cm-vel. Amikor elkezdtem vérezni, akkor elmúlott. Viszont előjött a mellfeszülés, szurkálás...ja és kemények a melleim...
2012. jan. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!