Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmi jele sem a menstruációna...

Semmi jele sem a menstruációnak sem a terhességnek. Tesztek negatívak. Már 16 napja késik. Lehet még baba a dologban vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát itt több minden is lehet a dologban! Mivel a menstruációd nem jött meg, gondolhatnál babára, de ugye a tesztek negatívak. Az sajnos negatív. Az esetek nagyon ritka esetében a női szervezet még nem termel annyi HCG-t hogy kimutatná a teszt! A másik lehet valamilyen betegség vagy egyszerűen csak kimarad egy menstruációd. Nekem nemrég volt ilyen. Szerintem minnél előbb keress fel egy orvost, ő többet tud mondani mint mi itt! Remélem tudtam segíteni...

2009. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is késett sokáig mind a 4 tesztem negatív lett szomorú is voltam meg minden és azóta itt az 5 hónapos kislányom....pedig minden tesztem negatív lett ugyhogy fel a fejjel mert még járhatsz úgy mint én :)
2009. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! Köszönöm a választ. Egyébként most du csináltam 1 halvány pozitívat,de inkább majd az orvosnak hiszek a jövőhéten meglátogatom.
2009. júl. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!