Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez is menstruációnak számít,...

Ez is menstruációnak számít, ugye?

Figyelt kérdés

Januárban így alakult a ciklusom: 3-án és 4-én tejeskávé színű folyásom volt. 5-én és 6-án pedig rendesen barnáztam. Aztán 7-én volt durván estéig tartó rozsdás színű vérzésem és 8-án már ismét csak barnáztam! Azután pedig ugyanígy múlott el, 2 nap barnázás és 2 nap tejeskávés folyással...

Hasam nem görcsölt és nem is volt "most megjön" érzésem sem..


Clostit szedek, de nem tudom, hogy most ez ennek tudható be, vagy csak a szervezetem ilyen gyagyás!

Volt, vagy van valaki hasonló helyzetben?


Ezt tekinthetjük menstruációnak, igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem így összejött a baba.

"álmensim" volt csak!

Szintén Clostylt szedtem.

Tesztet csináltál?

Én ez után a furcsa mensi után csináltam, és pozi lett.

Most 16 hetes vagyok.

Kaptam Utrogestan hüvelytablettát.


Írd meg teszteltél-e, illetve mi lett az eredménye

Amúgy, ha negatív, akkor ez betudható mensinek.

2012. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt mondta, hogy a tiszta piros színű vér számít menstruációnak.

Én is Clostis vagyok, de nekem normális piros vérzésem van. Dokihoz mész/jársz folliculometriára? Mert akkor ő meg tudja mondani, látja, mi a helyzet nálad. Vagy nem lehet, hogy máris babát vársz, és azért volt olyan az um?

2012. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen csináltam, miután elmúlott ez a rozsdaszínű vérzésem...

De sajnos negatív, egyébként nem is vártam mást, már két éve próbálkozunk, és még mindig semmi....

Egy éve szedek Clostit! És ennek ellenére ilyen a mensim...

Ennyire legyengült a szervezetem, vagy a petefészkeim merültek ki?

Elszomorít, de kitartok, mert muszáj....


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 14. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az 1 év Closti már sok. Nekem az orvosom azt mondta, hogy ha 6 hónap alatt nem hoz sikert, akkor nincs értelme folytatni, más úton kell elindulni ill. folytatni a kezelést. Hormonjaid rendben vannak? Inzulinod, prolaktinod?
2012. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elvileg minden okés!

A hormonjaim magától helyre jöttek, doki szerint!

2012. jan. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!