Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulés utáni 2. menstruációnak...

Szulés utáni 2. menstruációnak számít a pecsételgetés?

Figyelt kérdés
7 hónappal szülés után jött meg először a menzeszem, teljesen normálisan zajlott le. Nagyon örültem neki, mert a terhesség előtt csak Duphastonnal jött meg. Azóta 40 nap telt el, és sehol semmi. illetve 3. napja pecsételő "vérzésem-barnázásom" van, minimális mennyiséggel. Ez lenne a menstruáció? Még szoptatok. Ez normális, vagy menjek orvoshoz? Most kellene rákszűrésre is mennem, az meg ugye menstruáció után szokás. Ti mit tennétek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 20. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy nem vagyok terhes.
2010. jan. 20. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Szopi mellett szeded a fogamzásgátlót? Az mellett simán belefér az összevissza megjön dolog, rajt a papírján is. (Cerazette)
2010. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, nem szedek semmit...
2010. jan. 22. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkot talán csak azért mert szoptatsz. Talán ír valaki valami okosat.
2010. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, orulnék neki, ha valaki leírná, ha hasonlót tapasztalt..Azért koszonom szépen a válaszodat. Én is a szoptatásra gyanakszom, az jobban izgat, hogy elmehetek-e így rákszurésre, vagy megvárjam a kovetkezo hónapot, hogy alakul?
2010. jan. 22. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!