Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez rendszeres menstruációnak...

Ez rendszeres menstruációnak számít még?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy amióta megszültem egyáltalán nem mindig ugyanúgy jön meg. Előtte mindig pont 28 naponta jött meg,most meg 24 és 29 nap között mozog.Ez normális még? Másnak is volt így? Teherbe lehet így esni? Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 6. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút normális, ne aggódj!
2012. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A ciklus hossza egyes nők esetében eltérő, de normális esetben 21 és 35 nap között van.
2012. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer volt,hogy 22 napra jött meg,és 29 felé még sose ment. De ilyen ciklus mellett,hogy egyik hónapba 28,majd másik 24,majd következő 26,stb,teherbe lehet esni? Másnak sikerült így baba?
2012. ápr. 6. 07:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miért ne lehetne így teherbe esni? Próbáljatok meg 2 naponta együtt lenni, így biztosan elkapjátok a peteérést. Nyugi, nem lesz gond! Sok sikert!
2012. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még csak január óta álltunk rá a tesóra,de pont ma reggel döntöttem úgy,hogy elég az ovu tesztekből, a hőmérőzésből. Eltettem mindent,két naponta együtt leszünk és kész. Köszönöm a válaszokat,nagyon megnyugtattatok.
2012. ápr. 6. 07:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem se állt be, sőt... Volt hogy 40 napra jött, volt hogy 12-re. Mégis elsőre terhes lettem a kistesó projektnél (is), mikor abbahagytam a gyógyszert, pedig előtte egy hónappal még szoptattam is a lányom. És olyan jól sikerült a projekt, hogy most itt szaladgál két 20 hós egyforma kiscsávó. :-)

Neked is hasonló jókat kívánok!

2012. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a rendszeresség a lényeg,hanem a peteérés.

Barátnőmnek 28 napos, szabályos ciklusnál nem volt peteérése, másik barátnőmnek pedig az 50. napon.

Terhes is lett elsőre!

2012. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van valami tea,vagy valami ami be tudja állítani? De olyan amiről jó tapasztalatok vannak!
2012. ápr. 6. 08:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem minek akarnál teát inni?

Nem feltétlenül tesz jót mindenkinek a tea!

Tökéletesek a ciklusaid!Ne foglalkozz már ennyire vele!

Hidd el hogy az a +/- 2-3 nap bőven,bőven belefér!

Örülj neki hogy minden hónapban menstruálsz!

Hidd el ha nem aggódsz ennyire hamarabb jön majd a kistesó!

2012. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!