Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő elteltével kell...

Mennyi idő elteltével kell beállnia a rendszeres menstruációnak?

Figyelt kérdés
2008. augusztusában volt előszőr, azóta 2 havonta, van hogy három havonta jön meg. Még mindig nem állt be rendesen. Másfél éve volt az első vérzés, azóta már be kéne állnia nem? Vagy ez még normális? Remélem, minnél előbb meg jön, és nincs semmi bajom. Néha volt hogy egy vércsepp volt és utána semmi. Nemértem... Segítséget szeretnék kérni.Köszönöm
2010. márc. 9. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

napra pontosan nagyon ritka ha vkinek gyógyszer nélkül beáll. Én lassan 3 éve menstruálok és még mindig nem napra pontos, de már azért kivehető, hogy mellyek azok a napok amikor meglesz.

Normális persze nálad is...nekem az első menstruációm óta 2x maradt ki 3 hónapot is. Nincsen semmi bajod, nyugodj meg.

2010. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi, csak nincs is olyan, hogy minden hónapba egyszer, hanem kéthavonta.:/
2010. márc. 9. 20:58
 3/4 anonim válasza:
18 éves korodig ráér, hogy beálljon.
2010. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi csak mert nővérem meg azt mondta, nehogy gáz legyen max elmegyünk orvoshoz. De így azért jobban érzem magam, amúgy sztem pár nap múlva beköszönt, így még semmit nem vártam:D köszi a válaszokat:)
2010. márc. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!