Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Még nem...

Mitől lehet ez? Még nem rendszeres a menstuációm?

Figyelt kérdés

2010 szeptemberében jött meg először, akkor voltam 13 éves.

Utána 2011 februárjában jött meg másodjára, de úgy, hogy 1 hónapon át volt nagyon kevés mennyiségű barna folyás.

Azután ismét kimaradt pár hónap, míg végül júliusban megjött, és ez rendesen 7 napig tartott. Majd augusztusban is megjött, és 8 napig tartott.

Már 2 hetet késik, úgyhogy ez a hónap is kimaradt.


Ez normális, hogy már 1 éve megvan, és ennyire rendszertelen?? Kezdek egyre jobban aggódni.

14/L


2011. okt. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
1 év alatt még belefér, de mondjuk a szeptember-február kimaradás elég nagy...
2011. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a mai napig rendszertelen, van hogy hónapokat kihagy, pedig már 14 éve menstruálok. kit érdekel?
2011. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha orvoshoz mész. Addig úgysem tudsz megnyugodni.
2011. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijjeszteni de van egy ilyen betegség pontosan nem tudom a nevét de ez a betegség olyan hogy van hogy honapok is kimaradnak vagy hetek kinek hogy van aki ilyen beteg szolj anyudnak és szerintem menyetek el orvoshoz nem ért megtudni hogy csak rendszertelen vgay beteg is vagy mert ezért elég nagy idö szeptember-február idöszak utána meg juliusig nem volt hát szeritnem menyetek orvoshoz


(anyum testvérének is ez volt a baja )

2011. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!