Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azokon a napokon amikor a 3-4...

Azokon a napokon amikor a 3-4 hós babád szinte egész nap alszik és nem kel fel időben és majd' szétdurran a cicid, fel szoktad kelteni?

Figyelt kérdés

3 hónapos fiam tegnap és ma egész nap szinte csak alszik, pedig nem szokott ennyit. Nemhogy 3 óránként nem kel fel, hanem van hogy 4-5 óra iseletelik az evések közt.

Biztos erre van most szüksége, de a cicim már nem írja...


Felkeltsem?

Hagyjam?


Tegnap estétől így voltak szpik:


21:30

03:00

06:30

11:30

utána ébren vol tegy órát de azóta alszik és már rég ennie kellet volna


2012. ápr. 13. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejj le annyit, hogy épp ne legyen túl kellemetlen a feszülés - többet nem érdemes, mert akkor még több termelődik - és nyugi. Pihenj te is, olvass, nézz meg egy jó filmet és örülj, hogy nyugi van. :-)
2012. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

Hát, erre mondták a szakik, hogy a szoptatás kétszereplős történet, szóval, ha most épp nálad van s.o.s., akkor te is igénybe veheted ám a kisfiad... :)

Ha épp ezerrel alszik, mert mondjuk totál kifáradt, akkor fejhetsz is le tejet, de ha úgy látod, hogy felületes alvásban van vagy mondjuk a nagyágyon fekszik és különösebb macera nélkül álmában is meg tudod szoptatni, akkor ezt is megteheted. Állandó és nyűgösítő ébresztést én se javaslok, de ha nem okoz neki különösebb fennakadást, akkor időnként igénybe veheted a "szolgáltatásait".

2012. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk anno a lányommal az álometetés ezen formája nem vált be, jobb volt, ha fejtem. Viszont a fiam születésekor még szopizott a lányom is, az szuper volt, hogy csak szóltam neki, légy szíves gyere és segíts anyán. :-) Még egy igen durván kezdődő mellgyulladást is simán rendberakott a nagyobbom, ő (két éves volt) annyira hatékonyan, erőteljesen szopizott, hogy pillanatok alatt rendbe tette a dolgokat.

A gyulladásra vigyázz, kedves kérdező, az borzasztóan fájdalmas, ne várj, vagy szoptass, ahogy előttem javasolták, vagy fejj egy kicsit, de ne várd meg, míg becsomósodik a melled!

2012. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!