Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti haragudnátok a...

Anyukák! Ti haragudnátok a párotokra ha elmenne két napra (pecázni) és egész nap fel sem hívna titeket, hogy mi újság otthon?!

Figyelt kérdés
Egyébként ma 8hónapos a kisfiúnk :-)
2012. márc. 28. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti sőt lehet be sem engedném!
2012. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ma indult ? Mert ha igen, még csak fél3. Biztos fog telefonálni, de gondolom most ki szeretne kapcsolódni, ezért nem telefonál.
2012. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Igen, haragudnék.


Boldog hófordulót a csöppednek! :)

2012. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, ha elmegy egész napra pecázni, neki is kell a kikapcsolódás, de azért 1x-2x fel szokott hívni. Ha nem hívna, az már szerintem ha nem is zavarna, de rosszul esne.
2012. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tegnap hajnalban ment, este fél kilenc körül hívott, hogy mizu,azóta semmi :-)
2012. márc. 28. 14:32
 6/25 anonim ***** válasza:

Párom mindig felhív, ha hosszabb ideig nincs itthon, így biztos, hogy nagyon furcsa lenne, ha nem keresne egész nap.

Nem tudom, hogy haragudnék-e, de nekem sem esne jól.

2012. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen,nagyon haragudnék :(
2012. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha tegnap este beszéltünk volna, egyáltalán nem haragudnék rá, hiszen még csak 3 óra sincsen. Lehet tegnap este úgy berúgtak a haverjaival hogy 1 órakor keltek fel és megérteném ha nem az lenne az első dolga hogy engem felhívjon. De ha nem így történt volna akkor se lenne gond, este felé úgyis hívna ha tegnap is hívott! :-)
2012. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsolódni ment, gondolom haverokkal. Jól érzi magát, majd hív. A pasik tök máshogy működnek mint mi. Mi még egy csajos buli alatt is gondolunk néha a párunkra, és akár fel is hívjuk, mert ilyenek vagyunk, de a pasik nem és nem azért mert nem szeretnek, vagy mert csajozik, vagy mert nem hiányzol neki.

Szerintem ne izgulj, majd jelentkezik, és szerintem ne told le amikor végre hív, mert akkor azzal csak azt bizonyítod hogy nem érdemes telefonálni, mert úgyis csak letolást kap.

2012. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Vessetek meg, de nekem az is olyan rosszul esik, ha elmegy napokra, éjszakára. Nekem is szükségem lenne kikapcsolódásra, mégsem lépek le. De magamat ismerve, tuti nagyon kiakadnék ha este 9 óta nem hívott volna még...
2012. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!