Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti haragudnátok a...

Anyukák! Ti haragudnátok a párotokra ha elmenne két napra (pecázni) és egész nap fel sem hívna titeket, hogy mi újság otthon?!

Figyelt kérdés
Egyébként ma 8hónapos a kisfiúnk :-)
2012. márc. 28. 14:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Még annyi,hogy mindkettőnknek szüksége van kikapcsolódásra,így mikor még csak 1-2 hetes volt a babánk,két szopi között napi 1szer elmentünk sétálni kicsit,anyukám vigyázott a fiúnkra,súlyos depresszióm is volt,és nagyon jót tett.3Hónapos korától pedig hetente egyszer hétvégén miután elaludt elmentünk ketten néhány órára kikapcsolódni,még a nagyszülők vigyáztak rá.Utána megbeszéltük hogy havonta 2-3szor biztosan adunk egymásnak szabad estét,sőt havi 1szer mindketten kikapcsolódunk közösen,ha dolgunk van,akkor van hogy egyikünk fél napig nincs itthon.Szerintem ezzel semmi probléma nincsen,persze nyártól újra megtehetjük,hogy többször menjünk el együtt,meg most már azért a kisfiunkkal is egyre több helyre el lehet menni most 11 hónapos.Szerintem aki megteheti igenis kapcsolódjon ki,mert az jót tesz.
2012. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nem haragudnek, neki is kell a kikapcsolodas.

este azert felhivnam, csak hogy szeretem, meg hianyzik, erezze jol magat.


es mielott anyukak nekifogtok oltani, az en ferjem is bevallalna ket napra a gyerkocot, ha en mennek el valahova..es en is csak este hivnam.

nem azert mert nem hianyzik, csak nem vagyok az a nagyon beszedes, es o sem.


szerintem ne haragudj meg ra, te is felhivhatod, vagy ha nem akarod zavarni, kuldj smst. en biztos vagyok benne, hogy imad a ferjed, csak kell neki egy kis feltoltodes. esetleg te is szervezz programot, bizd ra a gyerkocot a ferjedre.


boldog "hónapfordulot" a fiadnak


(nekunk most 3 eves a fiunk, 23 napos a lanykank, o ugyanugy eljar focizni, angolórára, es en is mozogni (most kezdtem újra, fokozatosan), meg társasozni, igaz, mindig hullafáradtak vagyunk, ahogy lenne szokott, de nem szabad bezarkozni, mert az sokkal rosszabb

2012. márc. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom azok az anyukák akik szeretnek kikapcsolódni a gyerek nélkül le lettek pontozva. Sebaj én élvezem minden pillanatát az életemnek, ha gyerekkel vagyok, ha nélküle. És tudom hogy a picur biztonságban van az apukával vagy esetleg a nagyszülőkkel.
2012. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
na igen pontoznak...de hát nem érdekel,nekünk így nagyon jó,és a kisfiunknak is.a "szuperanyucik" meg csak irigykednek
2012. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én nem pontoztam senkit, és az eljárós anyukákkal értek egyet, csak a szoptatás miatt eddig ez nekem nem ment, de már csak reggel szopizik, szóval lassan remélem én is kiszabadulok :-)

Egyébként én csak hétvégén tudnék, mert a párom minden nap eset 8-ig dolgozik, de hétvégén meg eddig azért nem mentem, mert örültem, hogy végre együtt a család :-)

2012. márc. 29. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!