Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti haragudnátok a...

Anyukák! Ti haragudnátok a párotokra ha elmenne két napra (pecázni) és egész nap fel sem hívna titeket, hogy mi újság otthon?!

Figyelt kérdés
Egyébként ma 8hónapos a kisfiúnk :-)
2012. márc. 28. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes ezért haragudni, most ő el van foglalva, máshogy telik számára az idő. Mindig jobban várja a hívásokat, és türelmetlenebb az, aki otthon van :)
2012. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Mojzes Izabella ***** válasza:
0%
hát ez attolfügg kihogy éliát egy babamelett kell a kikapcsolodás ha megszületik a bbák aug ba az elején kicsit elvárom h segitsen de én javasolnámneki telotki és mennyen a barátaival borhétvégére és érezze jolmagát :D
2012. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem hívtad fel te?

Tényleg arra vártál, hogy ő hívjon. Ez tiszta dedó. Ha van valami, hívd fel, ha nincs semmi, akkor mindegy.

2012. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vegyes válaszokat, nem haragszom, és letolni sem fogom, főleg nem magam miatt, csak a kisfiú miatt esik picit rosszul mert ma 8hónapos :-)

A baráti körömben is megoszlanak a vélemények, valaki szerint hülye vagyok, hogy mindig elengedem, valakinek pedig természetes.

2012. márc. 28. 15:27
 15/25 anonim ***** válasza:
32%
Sziasztok én tuti kiakadnék az csak egy dolog hogy neki is szüksége van a kikapcsolódásra és akkor nauykák mi mit csinálunk ha kikapcsolódásra vágyunk holott egész nap mi vagyunk a babyvel a 4 fal között kisebb sétákkal megszkítva a párom is el akart menni a haverjaival síelni mert mi nagyon sokat szoktunk menni de mondtam neki hogy ki van csukva ha én nem mehetek sehova akkor ő sem és igazából egész nap ittho sincs reggel 8 kor indul inthonról és este 6 ra ér haza akkor eszik lefekszik tv zik és játszik egy kicsit a gyerekkel mondjuk nkei agyba nagyon oda kell magát tennie mert műszerész de azért álljunk meg én is emberből vagyok érzek is és az energiám sem véges főzök mosok takarítok gyereket nevelek ellátom a háztartást egész nap én vagyk a lányommmal aminek nagyon örülök mert imádom a lányom. de ha neki itthon a kisujját nem kell mozdítania nehogy már elmenjen még horgászgatni meg síelni na ezt nem
2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ez embertől függ,hogy ki hogyan reagálná le ezt a helyzetet!DE Én biztos,hogy nagyon kiakadnék.Teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolóval.

Az én férjem külföldön dolgozik,de minden egyes nap felhív este munka után,hogy mi újság van itthon.

Viszont az is igaz,hogy minket nőket sokkal mélyebben érintenek ezek a dolgok,mint pl,ahogy írtad,hogy ma 8hós a pindurod,a férfiaknak ez általában szerintem eszükbe sem jut.

De hogy fel sem hív egész nap,az furcsa :(

2012. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Haragudni nem haragudnék,de azért rosszul esne, és irigykednék kicsit, hogy ő távol van mi meg itthon. Megemlíteném neki, hogy hiányzik és rosszul esett hogy nem hívott, de ezt nem mérgesen vagy duzzogva normális hangon. Biztos ő is belátná, hogy milyen jó dolga van és jó fej az asszony hogy elengedett és bocsánatot kérne, hogy de szíveeeeeem az úgy volt, hogy... :)Haverokkal repül az idő, biztos gondol rátok, csak éppen nem telefonálgat, mert pasiból van.
2012. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Az egyik barátnőm ugyanúgy gondolja mint Te kedves 14-es, és valahol igaza is van,de lehet én már megszoktam, mert mikor terhes voltam akkor is rendszeresen itthon hagyott, amióta megvan a baba többször elment napokra pecázni.

Bezzeg amíg nem voltam terhes addig állandóan a "szoknyámon ült" :-) ezt említettem is neki, de váltig állítja, hogy nem így volt, pedig bizony így volt :-)

Egyébként ő is sokat dolgozik, reggel 8-tól este 8ra szokott hazaérni, megértem hogy kell a kikapcs, na de én, mi anyák mikor kapcsolódunk ki???!!

Na lányok én azzal szoktam vigasztalni magam, lesz még nagyobb is a gyerek, eljön az idő amikor átalussza az éjszakát, na akkor majd én megyek el a barátnőimmel borozgatni, dumálgatni... :-)

Egyébként hat előtt hívott, hogy nyolcra itthon van, várjuk meg a fürdéssel :-)

2012. márc. 28. 18:44
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Na tessék, nem kell aggódni. Gondolom aki eddig nem járt el az a szoptatás miatt. Én már 6 hónapos kora óta nem tudom szoptatni a fiam :(, és már előtte is átaludta az éjszakát :), úgyhogy én már többször voltam el. Néha én megyek, néha a párom, van hogy egész szombat du-ra és estére kimenőt kapok. Szerintem ez így tök jó. Mindkettőnknek van egy kis kikapcsolódás, valami a gyerek előtti életünkből..
2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ,ha ma ment el,és nem írt hogy ideértem,akkor meglepődnék,mert mindig ír,vagy hív ha megérkezett valahova,vagy amikor indul.De ha elmenne 2 napra és nem hívna fel egyik nap sem egyátalán nagyon elszomorodnék.

Ha viszont csak arról van szó,hogy reggel elment,de még nem írt fél 3 kor,meg nem hívott arra következtetnék,hogy jól szórakozik,vagy nagyon berúgtak.

2012. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!