Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiránduló hely egész családnak...

Kiránduló hely egész családnak, merre?

Figyelt kérdés

Tudom hogy volt már sok ilyen kérdés, de az alábbi szempontok figyelembevételével tudnátok ilyen helyet ajánlani?


-Budapesttől nem messze, max két óra autózás

-gyerek barát hotel, pl kiságy,etetőszék, babmedence, játszóház kicsiknek

-kistestű kutyust is lehessen vinni

-legyen wellnes rész de egyéb program lehetőségek is


2012. márc. 28. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

mi egyszer itt voltunk és nagyon jól éreztük magunkat


[link]


3 gyerekkel nyomultunk, az egyik még csak 1 éves volt. A wellnes részben az úszóbugyija elengedte a kakit, de rezzenéstelen arccal kitakarították a medencét. A kajálda jó, de a pincér rá van cuppanva a tökéletes ételekre. Az arcizma egy kicsit rezonált, amikor mondtam, hogy kérek 3 adag sült krumplit.:)

2012. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Gyerekkel, babával tökéletes. A kutyát viszont nem tudom, azt meg kellene kérdezni.

2012. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jajj köszi, ezek nagyon jól néznek ki :D.

Kutyus csak annyiban érdekes, hogy be lehet e vinni a hotelbe, mert valahol tiltják az állatokat. Természetesen wellnesezni nem fog a kutya velünk :D, csak nem akarjuk otthon hagyni egyedül, a szobában meg elszunyókál.


Sültkrupli :D, biztos valami francia mester szakács volt :P.

2012. márc. 28. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Ceglédi hotel aquarell

mi már 2-szer,vagy 3-szor voltunk,és nagyon jól éreztük magunkat.

Igaz hogy babamedence nincs...:(,de úgy tudom hogy kistestű kutyust lehet vinni.

Általában szokott lenni a teszen 2 éjszakás akciójuk.. Kb 37 ezer körül szokott lenni 2 éj 2 felnőttnek félpanzióval.

2012. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A shirazba nem lehet állatot vinni, ezt nem túl kedvesen közölték :S. Pedig nagyon tetszik a hely, de a telefonos kisasszony elég bunkó volt.
2012. márc. 28. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló vagyok.

Hátha még olvasod ma ezt az oldalt...

Pont ma van akcióban ezen az oldalon teljes ellátással: [link]

2012. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de foglaltunk már a shirazban. Kutyust nem visszük :(. A telefonos hölgy most is bunkó volt, hát kíváncsi leszek a helyre. :)
2012. márc. 30. 22:35
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

2-es vagyok. hát, ez nagyon meglepő, mert mindig kedvesen, már-már, mézes-mázosan beszélnek. nekem ez a tapasztalatom.majd írd meg kérlek, milyen volt a pihenés.

2012. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismét a 4-es vagyok..

Most meg ezt találtam..hátha tudtok változtatni,ha nem így foglaltatok..

[link]

2012. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjöttünk :) nagyon jó volt a shirazban, a hely szuper, akaja szuper, a wellnes része kicsit kicsi, de nekünk éppen elég volt. Babóca is élvezte, és tényleg nagyon bababarát. Kaptunk plüsst is ajándékba, és ha nem viszel valamit lehet kérni, pelustól kezdve cumimelegítőn át bármit. Kedves is volt általában mindenki, a gyerek által egy nap alatt leamortizált szobát pedig fényesre takarították, amíg sétáltunk :). Jól éreztük magunkat, ajánlom mindenkinek.
2012. ápr. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!