Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányan letettek ugy terhesek...

Hányan letettek ugy terhesek hogy még szoptatátok a babátokat? Mennyi a kor külömbség köztük?

Figyelt kérdés
Érdekel az a változat is mikor már meg jött a menszitek és az is akinek még nem.
2012. febr. 15. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
13 hónapos volt a "nagy" fiam amikor megjött a szülés utáni első vérzésem, akkor döntöttük el, hogy nem védekezünk ha jönni akar a tesó jöhet. Szoptattam aktívan, semmit nem csináltam másképp. 3 hónap múlva lett csíkos a tesztem :) végig szoptattam a terhességem (tökéletes terhesség volt) szülés után tandemben a kettőt. A korkülönbség 25 hónap.
2012. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak 8 hónapos volt a babája, amikor még meg sem jött neki, de terhes lett. Mellette még pár hónapig szoptatott, de aztán abbahagyta, mert neki görcsölt a hasa olyankor, és nem mert kockáztatni. Szóval két kisfia között nincs másfél év korkülönbség.
2012. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nekem 10honapos a kislányom még szoptatom és nem jött meg a bajom kiváncsi vagyok voltam lehet e igy remény kistesora:-)
2012. febr. 15. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Durván háromhavonként mesistem, aktívan szoptattam (éjjel mondjuk már nem), majd 10,5 hónapos korában egyik napról a másikra leválasztotta magát. Pár napra rá kiderült, hogy miért: újra kisbabát vártam. 18 hónap van a gyerekek között.
2012. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 hónapos volt a nagy, amikor megfogant a kicsi úgy, hogy a vérzésem egyszer jött csak meg, de az is két hónappal a fogantatás előtt, utána semmi. A nagy még éjjel is többször cicizett akkoriban, de aztán hamar beszüntettem az éjjeli csöcsörészést, mert a koraterhességem idején nagyon fájtak a cicijeim.

Most 8 hónapos babás vagyok a kicsivel, és a nagy cicizik még elalváshoz, igaz, 17 hónapos volt, amikorra teljesen elapadt a tejem. Kíváncsi vagyok, ha megszületik a tesó és újra lesz bent tej, mit szól majd...

2012. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!