Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktattátok vissza a...

Hogyan szoktattátok vissza a babátokat a cicire a szopi sztrájk után?

Figyelt kérdés
Én ezt már nem bírom, már sírógörcs kerülget, csak úgy hajlandó enni, ha közben alszik. Mit tegyek, nagyon türelmes próbálok lenni, fejek is ha nem eszi ki. Félek, h elapad a tejem!
2012. jan. 29. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik. A fiamnak kb 1-2 havonta vannak újabb dilijei Nálunk akkor kezdődött a szopi sztrájk, amikor megjött a menzeszem. Picit akkor csökkent is a súlya. Nem adtam neki mást és pár nap után visszajött az étvágya. Már fel sem tűnik neki, ha más a tej íze. Azt azért hozzáteszem, hogy engem is az idegbaj kerülgetett.

Mennyi idős a babád?

2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 hónapos.én is gondoltam a mensire, d ez már nem attól van, mert már több, mint két hete tart. Eszik 60-at, max 80-at és utána sztrájkba kezd...
2012. jan. 29. 22:03
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ha kivagy, hívj fel egy tanácsadót, hátha meg tud nyugtatni.

Nekem is volt anno ilyen szakaszom (más miatt) és ha úgy voltam, mindig beszéltem velük, kaptam egy kis lelkifröccsöt.

Nagyon nehéz tud lenni, tudom, de ezért vannak a segítők, hogy támogassanak ilyenkor.

2012. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!