Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktattátok le a...

Hogyan szoktattátok le a hosszú szopizásról a babátokat?

Figyelt kérdés
Az enyém hat hetes, de ha hagynám állandóan cicin lenne. Pedig ebből csak az elején eszik, utána vagy elalszik, vagy szopogatja.
2010. márc. 29. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elvettem tőle először 40, majd 30 perc szopi után. Annyira nem is volt ellenére. Aztán ahogy nőtt már magától is elég volt neki ennyi idő majd mégkevesebb. Ha nem szeretetnéd elvenni tőle, akkor is csökken majd magától az idő.

Most egy éves a lányom, reggel és este még szopik, 5 perc alatt befejezi, bár néha szerintem 1 órát is képes lenne még szopizni.:)

2010. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2010. márc. 29. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szépen óvatosan szedd ki a mellbimbód a szájából, amikor látod, hogy jóllakott! Később hamarabb befejezi a szopizást, akkor még könnyebb lesz!

Nálunk Kb 1 éves volt, mikor az esti szopit sikerült 10 percre lerövidíteni, addig legalább él óráig cicizett.

2010. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csökkentettem az időt a cicin. 30 perc a maximum most már. Ha cumizhatnékja van, akkor játszócumit dugok a szájába a cici helyett (mindig oda van készítve mellénk etetéskor), és azon alszik el -az nem fáj...
2010. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!