Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babám nem eszik...

7 hetes babám nem eszik eleget, pedig tejem lenne elég. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 óránként eszik, kivéve éjszaka, akkor csak egyszer ébred. 4000gramm, 3200-zal született. 70eket eszik egy ciciből, de azt is úgy, hogy miután befejezi, általában csak 50, akkor visszateszem és nagynehezen eszik még 20at. Lenne még tejem, mert ha megnyomkodom, jön még. Mit csináljak hogy eleget egyen? Tényleg látszik hogy többet kéne, mert soványka, a pocija teljesen lapos és ráncosodik is :(
2009. máj. 29. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is két ciciből szoptatok 15-15 percet, ez nem gond. Eleinte az igénye gyorsabban nő, minthogy követni tudnád. Én minden szoptatás után közvetlenül lefejtem mindkét mellem kb egy hétig. De ilyenkor már alig jött 10-20g. De ez nem számít, csak az inger. De szerintem jobban jársz, ha gyakrabban kínálod meg. Kell egy pár nap, de garantáltan beindul. Én is jól bestresszeltem és rögtön kipótoltam, de ma már látom, hogy tök felesleges volt, de legalább megynyugtatott. A legfontosabb ugyanis az, hogy ne idegeskedj! Az gátolja a tejtermelődést. Legyen mindig a polcodon egy doboz tápszer, hogy ha minden kötél szakad akkor adhass neki és tudd, hogy nem fog éhenhalni! Addig is, egy pár napig, ha kell szoptass éjjel nappal és garantáltan beindul. Kitartás!
2009. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi... Idáig tök klasszul működött a 3 óránkénti evés, éjszaka is csak egyszer ébredt. De néhány napja látom h nem elég neki amit eszik, és éjszaka is 3 óránként evett vagy még gyakrabban. Igaz hogy kb egy hete átestem ezen a hasmenéses víruson, lehet hogy ez hatott ki a tejemre is, meg a babó is kaphatott a vírusból is...
2009. máj. 29. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!