Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s.6 hetes babám eleget...

S. O. s.6 hetes babám eleget eszik, mit csináljak vele?!?!

Figyelt kérdés

Ma evett éjfélkor, 2kor, fél 5kor, fél 8kor, fél 10kor 30ml-t, fél 11kor 40ml-t, fél 12kor 40ml-t, fél3kor 30ml-t.éjszaka is sztem kb ennyiket ehetett, csak akkor nem mérem.


Szerintetek nem kevés ez?


szerintem nem, mert sookszor eszik,csak anyósom ilyedezik mindig, dehát szegény gyereket megtömni nem tudom, ha nem kér nem erőszakolhatom bele.


2009. okt. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a vedonot!Az en kislanyom 7hetes es 2-3-4orankent eszik ez valtozo.de 70-130grammokat eszik. Tokeletesen gyarapszik a sulya.Beszelj a vedonoddel h jol gyarapszik e a piciked! Udv!!!
2009. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondták h teljesen jól gyarapszik. még jobban is mint kellene.azzal nincs gond.szerintem a kislánnyal sem, mármint h beteg lenne, mert olyan jó kedvű, h csak na.
2009. okt. 15. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor alapvetően mi az sos kérdés?

Ne méregesd minden evésnél mert ez a vége, hogy belebolondulsz. Napjában egyszer, fürdés után bőven elég mérni, látni fogod, hogy minden nap nehezebb a drága.)

2009. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igény szerint szoptasd. Ha óránként eszik, akkor óránként. Nem baj. Lehet nem tud egyszerre többet a kis gyomra fogadni. Az Én babámnak is volt ilyen időszaka. Aztán majd beállítja saját magának és szépen ki fognak tolódni a szoptatási idők.

Tényleg ne méregesd állandóan, mert az stresszelni fog téged, az meg nem tesz jót a tejtermelődésednek. Csak rakd cicire amikor kéri.

Anyósoddal meg ne foglalkozz:-) Nem az Ő gyermeke!

2009. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!