Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van úgy hogy a babád nem...

Van úgy hogy a babád nem eszik eleget? Mit teszel ilyenkor? Adsz neki mást?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdte ezt a nem akarok enni dolgot, eleinte nagyon paráztam, hogy nem lakik jól, és mindennel eltereltem a figyelmét, csak egyen. Volt hogy 1 órán át tartott az ebéd, mert folyamatosan próbálkoztam beledolgozni egy-egy kanál kaját.


Mára feladtam (kb 2 hónap nyűglődés után)! Ha nem akar enni, akkor nem erőltetem, majd eszik a következő étkezéskor! De nála csak ebédkor fordul elő a sztrájk, utána eszik rendesen. Reggelizni mindig sokat reggelizik, vacsira is megeszi a rendes adagját, egyedül az ebéd szokott ilyen-olyan lenni, de uzsonnára általában bepótolja a hiányt.

2011. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én általában felkínálok még egy alternatívát (van amikor nekem is más esne jól), de ha azt sem eszi meg akkor ennyi...nem vagyok a híve a még egy falatot anya vagy apa kedvéért taktikának. Még egy gyerek sem halt éhen úgy, hogy előtte volt a kaja és ehetett volna.
2011. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 hetes a kisfiam, nálunk pont a múlt héten volt a nemevős időszak. Szinte alig evett, alkalmanként 50-70 mlt!! Hát az őrületbe kergetett, a doki meg meg is ijesztett, h sokkal többett kellene enni...aztán hipp hopp, egyik napról a másikra visszatért az étvágya, a 150mlt simán benyeli:)))

Szerintem növekedési ugrásnál tartottunk, bár tudom, h az 3 hónapos korban van

2011. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is azt csinálom,mint a 2. válaszoló.2 félét felkínálok,ha nem kell,ez van.majd eszik a következő evésnél.én eszek mellette,hátha közben megjön az étvágya.
2011. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!